Detail recenze: Bella Vista Hotel & Resort

  Egypt, Hurghada, Sakkala

4/5

Leontýnka:
Hezká dovolená, byla velice příjemná a na pohodu. Možná, ze to jen kazila kuchyně…

Ubytování

Z ubytování jsem měla radost pokoj ve druhem patre a výhled na moře bazén, pláž a vše okolo mě těšil každý den. Uklízecí personál usměvavý a všude čisto. Také se dodržovala 22.h kdy byl klid a mohly jste jit v klidu spát. Velmi dobře se mi tu spalo. V květnu jeste bez klimačky, otevřený balkón paráda.Měly jsme štěstí na lidi , žádný vyrvál nebyl. Dětí tu bylo málo, nic tu pro ně na blbnutí není jen houpačky a kreslici domecek.


Strava a stravování

Stravování není pro lidi, kteří očekávají top kuchyňi. Celý náš pobyt /8 dni/ bylo stejné meny. Vyjimky - večeře, velká ryba navíc. Porcovaná kuchařem . Za pobyt 1 placená moznost večeře z mořských plodů. Pak to stejně skončilo v jídelně druhý den. Placený meloun červený na pláži. V jídelně pouze žlutý, pak pomeranč krájený, takže vic ovoce nečekejte a datle. Sladkého dostatek. Radost mi udělaly s fetou bílou, která tam byla v hojnosti. Kdo není nárocný své si najde v podobě salátů dresinků a ruzných dušených zelenin. Chodila jsem na špagety.


Vybavení, služby a personál

Vše co jsme potřebovaly tam bylo. Personál ochotný usměvavý. Je tam i SPA masáže můžu doporučit. Vedle posilovna, která je prosklená a vy máte krásný výhled do zeleně, všude stojany s pitnou vodou a papirové kelímky. Lidé chodí se svými kovovými termoskami, které jsou větší.


Pláž a moře

Pláž příjemná hezká čistá. Personál ukízí. Co mi vadilo, blízkost lůžek a samý kuřák. Takže čistý vzduch občas dal za své. Co se mi líbilo,palmy na pláži, jsou nádherné se slunečníky to byl přijemný stín, ale sluníčka mezi nimi bylo také dost. Moře krásně čisté, ráda šnorchluji, bylo se na co dívat. 4 korálové uskupení je dostačující aby se člověk pokochal barevností ryb a života na nich


Okolí hotelu

No, to je celej Egypt, vyjdete z hotelu a bordel. Vedle hotelu se staví a prestavuje tak snad to nebude trvat dlouho. Záleží na tom, kdo ten hotel vlastní, Egypťanovi to neprijde, evropan by to nedovolil. Až pochopí jak nakládat s odpadky tak to bude supr.


Celkový dojem

Vše se mi líbilo, jak je hotel uspořádaný, vše při ruce. Personál supr, Ubytování supr, more bezva.Mírně to kazí kuchyň, ale jak píši ze zhora, každý si nakonec našel to své, ale…


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h