Detail recenze: Hotel Blue Lake Resort & Aquapark

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

2/5

Veronika:
Po přečtení recenzí jsem měla obavu jesli mám zájezd pro mě a dceru vůbec koupit, cena byla až divné nízká. Vše proběhlo k naší spokojenosti. V hotelu bylo minimum lidí na tak velký resort.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Velký pokoj, každý den uklizený. Nějaké nedokonalosti jsem určitě našla, ale nic zásadního. Postele pohodlné, čisté. Lednička každý den doplněna balenou vodou.


Strava a stravování

Trošku slabší snídaně,. Výběr sýrů, salámů a marmelád bych brala větší.Na obědy a večeře, dostatek všeho. Maso, saláty, přílohy...V baru na pláži nepřetržitě lehké občerstvení, káva,.odpoledne zmrzlina...


Vybavení, služby a personál

Personál ochotný, nic nebyl problém, od nosiče kufrů, barmany, recepci, kuchaře, ....asi to bylo i tím minimem hostů. Bazény každý den někdo čistil.Bazén s tobogány, vyhřívaný. Hotel má krásnou zahradu, té opravdu není co vytknout.


Pláž a moře

Moře a pláž obojí čisté, lehátka každý den připravené. Molo zavřené, slunečníky zničené, celkově vybavení pláže nic moc. Desítky otravných prodejců "všeho", ale ty po pár dnech dají pokoj. Super byl bar.


Okolí hotelu

"Obchody"hned přes ulici. Jinak za branou hotelu, bordel, špína.... prostě Egypt


Celkový dojem

Zažila jsem lepší, to nepopírám. Za mě a dceru, spokojenost. V lednu....sluníčko, teplo a moře


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h