Detail recenze: Hotel Blue Reef Resort

  Egypt, Marsa Alam

3/5

Jitka P.:
Hotel jsme navštívili v rámci infocesty po Marsa Alam. V roce 2018 prošel hotel rekonstrukcí. V hotelu platí vlastní čas +1 hod. oproti egyptskému času.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Všechny pokoje po rekonstrukci., klient dostane 1 láhev vody po příjezdu a poté už žádnou (možno doplňovat z barelu). Rodinný pokoj má dvě místnosti oddělené dveřmi a dva balkony, 1 koupelnu.


Vybavení, služby a personál

Wifi zdarma jen v lobby, v celém areálu jinak za poplatek. U bazénu relaxační část se sítěmi (proti hluku nezabrání, ale klienti nejsou rušení prodejci a personálem, část pouze pro dospělé. V hotelu vlastní klinika, bankomat, amfiteátr, lékárna je před hotelem. Pergola na jógu a relaxační cvičení. 1x za pobyt v rámci all inclusive zdarma italská pizza po předchozí rezervaci.


Pláž a moře

Pláž dlouhá a písčitá, 120 m. Umělá laguna s pozvolným vstupem do moře. Vstup i přes molo asi 420 m dlouhé. Převlékárny a sprchy s wc na pláži také.


Celkový dojem

Celkově hotel působil příjemně zvláště kvůli krásně zelené a klidné zahradě. Určitě bych jej doporučila.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.