Detail recenze: Hotel Caribbean World Resort Soma Bay

  Egypt, Hurghada, Soma Bay

4/5

Irena Iris:
Ubytování i služby skvělé, moře nejlepší, jaké může Egypt nabídnout. Je tu ale jedno velké ALE. Ze všech šesti účastníků naší výpravy v průběhu pobytu si všech šest odbylo průjem, naštěstí díky egyptskému delegátovi, který hned po ubytování nám preventivně prodal za 6$ lék ATINAL, který jediný zabírá (měl pravdu, naše české vůbec) jsme se nakonec odrekreovali ke spokojenosti. Přestože jsme si dávali pozor na jejich vodu - pili drinky bez ledu, čistili zuby balenou vodou - přesto jsme se tomu nevyhnuli. Můj soukromý poznatek- bylo to syrovou zeleninou a ovocem, omývanými jejich vodou. Poté, co jsme jedli už jen zeleninu tepelně upravenou, bylo po problému. Chtělo by to větší osvětu budoucím rekreantům.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Skvělé, uklízí podle toho, jak si člověk pověsil žádanku na kliku, je vhodné nechat 1 $ nebo € na posteli jako pozornost, vítají i sladkosti pro děti


Strava a stravování

Jídlo chutné, ALE - viz popis


Vybavení, služby a personál

Ok


Pláž a moře

Bomba


Okolí hotelu

Nic tam kromě pouště není


Celkový dojem

Viz celkové hodnocení


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Caribbean World Resort Soma Bay

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h