Recenze hotelu Coin De Mire Attitude *** (Mauricius - Severní pobřeží - Cap Malheureux)

Recenze hotelu Coin De Mire Attitude *** - Mauricius - Severní pobřeží - Cap Malheureux

Pěkný hotel se zvláštně řešenými pokoji.

Ubytování (3 / 5)

Pokoje jsou pěkně vybavené, jediné co mi vadilo, byla nemožnost zavřít se do koupelny. Dají se jen přivřít šoupací dřevěné děrované dveře. Pro sprchování to takový problém ještě není, ale na záchodě moc soukromí nemáte. Druhá verze pokojů je ještě horší, tam do pokoje jdete přes koupelnu. Při otevření domku jste v koupelně a za šoupacími dveřmi je teprve pokoj.

Strava a stravování (5 / 5)

Výborné smažené kuličky z těsta, lahodné drinky od barmanů z domácích džusů.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Z vybavení nic nechybí, hotel má fitness centrum, hernu, koutek pro děti, bazén, ručníky zdarma na pláž, lehátka atd. Personál je příjemný a barmani vám s úsměvem na tváři rádi dolévají.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž je sice krátká ale moc pěkná. Moře čisté. Jedinou nevýhodou je to, že k moři musíte přes silnici. Na pláži se dost často pořádají svatby, takže je pravděpodobné, že jednu uvidíte.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel se nachází v centru, takže není problém se kamkoliv za pár minut dostat. Malá nevýhoda je že je postaven hned vedle hlavní silnic. Ruch ze silnice slyšet sice nejde ale přebíhání na pláž není úplně bezpečné.

Celkový dojem (4 / 5)

Menší hotelový komplex s dostačujícím vybavením a pěknou pláží. Pro dospělé bych doporučil, o děti bych se bál když by přebíhaly přes cestu.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.