Spokojenost :-)

Recenze hotelu Coral Beach Resort **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Do hotelu jsme se dostali cca hodinu po půlnoci. Chtěli jsme bungalov s výhledem na moře. Do pasu jsme vložili 10 dolarů a bylo to :-) bungalov první řadě a přímým výhledem. Dovezou vás i s kufry přímo k pokoji.

Ubytování (4 / 5)

2 velké postele typu letiště, koupelna s WC, TV, trezor, klimatizace, menší terasa. Vše řádně uklizeno, každý den. Za malý bakšiš (1 dolar / euro) krásné výtvory z ručníků :-) Denně 2 balení vody ( ani jsme nespotřebovali, 2 dosp.+2 děti)

Strava a stravování (4 / 5)

Strava pestrá, každý den obměňována. Ale po týdnu už ochutnáte všechno. Škoda, že z ryb dělají jen jeden druh. Mořské plody byly jen jednou (polévka). Z ovoce chyběl meloun. Můžete si koupit za 2 dolary čerstvě vylisovanou šťávu z ovoce, dle vašeho výběru. Byla vynikající. Šťávy nabízejí i na pláži a u bazénu. K obědu a večeři neodolatelné zákusky :) viz foto

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Každý den cvičení v bazénu, jóga, volejbal (2x denně), večer animační programy. Některé opravdu povedené :-) viz foto

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž NÁDHERNÁ! Jelikož jsme byli v březnu, dosti foukalo, a tak se moře zdálo studené, i když jeho teplota byla 23 stupňů.Tudíž jsme se v něm moc nekoupali. Z nedalekého mola se dalo skákat a šnorchlovat. Není to ovšem takový zážitek jak třeba na výletě na ostrov Giftun. DOPORUČUJI! Na koupání jsou k dispozici 2 laguny, v létě určitě hodně vyhřáté a 2 venkovní bazény. U jednoho s barem, kterého jsme hooodně využívali :-)

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí jsme nijak neprozkoumávali.

Celkový dojem (4 / 5)

Děti (14 let ) se sem chtějí vrátit minimálně ještě jednou :-) Pro malé děti (2-6let) tu moc vyžití asi není :-/ i přesto tu rodiny s malými dětmi byly a užily si to :)

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.