Pochvala

Recenze hotelu Coral Hills Resort **** - Egypt - Marsa Alam - El Quseir

Super dovolená.

Ubytování (5 / 5)

Prostorné pokoje, denně úklid, voda, klima, trezor zdarma, vše funguje. Pokud něco nefunguje, personál velmi ochotně dá vše do pořádku.

Strava a stravování (5 / 5)

Velký výběr všeho, denně jiná verze. Výběr pití, vždy pečivo, obrovský výběr sladkého, salátů, personál pracuje velmi pohotově, ochotně a vždy s úsměvem. Denně někdo dohlíží, aby bylo vždy doplňováno a jídlo teplé, denně polévka a velmi dobrá. Kuchaři osobně připravují některá jídla přímo v jídelně, velmi často se venku griluje. Vždy klimatizace.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Starší hotel pro nenáročné, čistý, udržovaný. Výlety, obchody, wifi zdarma v hale, kde je ale velmi horko. Taxi pro soukromé jízdy ok.Pro výlety minibus. Fungující SPA studio, kde vás zbaví jakékoliv bolesti skvělými masážemi, radami od odborníka přes fyzioterapii, promazáním celého těla při kožních problémech a spáleninách od slunce, velká spokojenost.

Pláž a moře (5 / 5)

Standard, slunečníky a lehátka se zástěnou zdarma. Akorá chybí posezení u baru ve stínu, škoda. Půjčování denně vypraných ručníků zdarma, na kartičky. Bazénový personál super, ochotný a velmi pracovitý a pečlivý, pohotový. Bar s nabídkou velkého výběru pití. Animační tým nemá chybu. Stále se něco děje.

Okolí hotelu (5 / 5)

Stále fungující hlídači na obchůzkách, kvůli bezpečnosti nepouštějí nikoho ven.

Celkový dojem (5 / 5)

Pro nás nejkrásnější dovolená.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.