Creta Maris

Recenze hotelu Creta Maris Resort ***** - Řecko - Kréta - Hersonissos

Celkově velmi pěkná dovolená.

Ubytování (4 / 5)

Ubytovány jsme byly v přízemí, v nejzašším koutě hotelu, ale kladem bylo, že jsme měly východ do zahrady od tud jen kousek k moři i k bazénu. Pokoj byl dobře uklízen, v běžném vybavení byla i žehlička a žehlící prkno. Trezor byl zdarma, což také nebývá všude zvykem. Nevýhodou byla přítomnost mravenců, ale po upozornění nám je vystříkali.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava byla výborná. Jídlo bylo dobře připravené a každý měl možnost si ho dochutit různými ingrediencemi. V nabídce bylo vepřové i kuřecí maso, ryby, dary moře a různé zeleninové saláty.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál hotelu byl ochotný a snažil se vyhovět. Ocenily jsme zejména úschovu zavazadel na recepci, protože jsme odlétaly až večer. All inklusive platilo až do odjezdu. K dispozici je převlékací místnost, kde jsou k dispozici, WC, sprchy a převlékárna, ručníky i toal. potřeby. Jsou zde i skříňky na úschovu osobních věcí, ale musíte mít vlastní zámek! Myslím, že to by mohlo vedení hotelu dořešit a poskytovat ho na recepci nebo skříňky zavírat např. na 1 euro. Velkým kladem bylo, že Wi-Fi fungovala v celém areálu hotelu, u bazénů i na pláži. Hotel má mnoho bazénů a bylo příjemné, že jsme si mohly vytáhnout lehátka do zahrady a ležet např. pod stromy. Nikomu to nevadilo. Lehátka se zde nesmí rezervovat a bohužel se stalo, že než se hosté vykoupali, personál jim odnesl nejen ručníky, ale i osobní věci do ztrát a nálezů. Řešili jsme to s delegátkou.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž byla pěkná, s dostatkem lehátek a slunečníků, nebylo třeba si lehátka ráno rezervovat. Nevýhodou je, že pláže na Krétě jsou veřejné, takže se pokaždé nahrnuli do uličky a na volnou pláž mezi lehátky a mořem turisté z dalších hotelů. U 5 hvězdičkového hotelu nás to překvapilo, bohužel trochu nemile. Doporučovala bych boty do vody, protože pláž je ze 3/4 skalnatá a je třeba přejít dost širokou skálu, která je sice rovná, ale kluzká. Kousek pláže je písek a oblázky, ale zde je místo pro lehátka velmi úzké a při přílivu je zatopena vlnami. Bohužel se zde objevovala i nějaká mořská tráva, která se hromadila u pláže. Během pobytu jsme zaznamenaly 2x její odstranění. Jinak moře bylo čisté a příjemné.

Okolí hotelu (5 / 5)

V těsné blízkosti hotelu je spousta taverniček a nákupních možností.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkový dojem z hotelu byl dobrý a dovolená byla příjemná.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.