Detail recenze: Hotel Crowne Plaza Resort Salalah

  Omán, Salalah

5/5

Blanka Malá:
Trochu starší z hotelů v blízkosti Salalah, je na něm vidět, že už si něco odžil, přesto je to hotel pěkný.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou zařízené pěkně, vkusně, jediné co bych vytkla, tak byla cítit po chodbách i po pokojích trochu zatuchlina. To mi trochu vadilo. Počátek sezóny byl vidět i na oknech, která byla zjevně mytá před delší dobou. Trochu mě zaskočil u pětihvězdičkového hotelu závěs nad vanou.


Strava a stravování

Restaurace byla moc příjemná. Hotel nabízí all inclusive, ale v pátek jsou, dle vládního nařízení, alkoholické nápoje servírovány v omezených hodinách.


Vybavení, služby a personál

Hotel nabízí spoustu možností welness, pro děti má taky svůj program, brozdaliště, fitness, tenis squash, volejbal, golfové hřiště, dikoklub, 3 bazény v zahradě...


Pláž a moře

Pláž je velmi pěkná, hned u hotelu. Oceňuji restauraci přímo na pláži. Taky lehátka a slunečníky jsou zdarma.


Okolí hotelu

V okolí hotelu je asi 10 km vzdálené město Salalah, kde se dá nakoupit i najít nějakou zábavu. Cca 2 km od hotelu je archologický park Al Balid a muzeum.


Celkový dojem

Viděla jsem lepší 4* hotely v této oblasti. Ale to bude jistě tím, že tento hotel je oproti ostatním starší. Má ale velké plus ve sportovním vyžití. Je dobře vybaven pro pohybovou aktivitu klientů.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno