Detail recenze: Hotel Crystal Rocks

  Kypr, Famagusta

4/5

Jitka a Luděk a čtyři další přátelé:
Obávám se, že všichni, kteří dali tomuto hotelu nižší známku než 7,5 jsou buď rozmazlení nebo navedení konkurencí. Alespoň na tom jsme se shodli s ostatními hosty.

Ubytování

Samostatné jednotky uprostřed nádherné zeleně, která je vzorně udržovaná, kvetoucí stromy a keře, to vše navozuje pocit ráje.


Strava a stravování

Vždy chutné jídlo, někdy možná skromnější, ale vždy pestrý výběr. Kdo si nedával pokaždé na talíř všechno, měl pestrou stravu, bohatou na zeleninu. I masožrouti si mohli přijít na své. Snad jen ovoce bylo jednotvárné- vždy jen žlutý meloun, ale v dostatečném množství. Sýry a jogurty vždy doplňovaly jídelníček. A především výborné polévky - i na snídani.


Vybavení, služby a personál

Kdo není zvyklý spát ve dvou pod jedním prostěradlem,mohl požádat o další. Denně vzorně uklizeno a vynesené koše. Takže kdo nemůže pochopit odlišnost kanalizačního potrubí, si nemohl stěžovat na nějaký zápach. Personál ochotný, usměvavý.Možnost využití hotelového taxi na cestu do Famagusty je dobrý nápad. Na závěr nám začala kapat klimatizace, ale odjeli jsme dřív, než jsme si mohli postěžovat. A nebylo to nic velkého. Hotelový bazén se spoustou lehátek jen pár kroků od moře, bazén s tobogány a skluzavkami pro děti, dětské koutky umístěné tak, že nemohli rušit ani nevrlé starce. Prostě pohoda. Malá nepříjemnost při pronajmutí auta ( v mírně desolátním stavu za předraženou cenu a malá variabilost v délce výpůjčky - dost se hřeší na fakt, že v okolí jiná půjčovna není) ale nemohla celkový dojem pokazit.


Pláž a moře

Pláž jen několik kroků od hotelu, vzhledem k umístění hotelu naprosto soukromá, čistá, udržovaná, s dostatkem lehátek i slunečníků. Voda v moři průhledná, ráno jak zrcadlo, odpoledne lehčí vlny, které tak krásně houpají. Teplota vody - to se nedá popsat! Chladila jen brzy ráno při východu slunce, nebo večer za tmy. Vstup pozvolný, písčitý, místy kameny. Jde to i bez bot.


Okolí hotelu

V okolí nic není a není důvod nikam chodit. Výlety jsme nevyužili, jen jsme si udělali pěší vycházku na Salamis.


Celkový dojem

Nádherný pobyt u moře s možností poznání velké části Severního Kypru. Prostě pohoda!


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.