Za ty peníze to rozhodně nestálo

Recenze hotelu Dusit Thani Maldives ***** - Maledivy - Baa Atol - Baa Atol

Kdyby to byla naše první návštěva Malediv, byli bychom jiste spokojení, ale jelikož máme srovnání i s jinými resorty na Maledivách, které byly za stejné peníze a naprosto dokonalé, tak tento bych určitě nedoporučila. Cena rozhodně neodpovídá kvalitě!!!!

Ubytování (4 / 5)

Ubytování je velmi pěkné a prostorné, měli jsme rodinnou vilu s bazénem. Vily jsou samostaně stojíci a nejsou propojené, což je pro rodinu s dětmi dost nepraktické. Okraje bazénu jsou velmi hrubé. Bazén byl uklizen jen 2x za celý náš 10denní pobyt. Vily jsou postaveny velmi blízko sebe, což je nepříjemné, neboť vedle nás bydlela velice hlučná rodina. Rozhodně nečekejte žádné soukromí, sice na nikoho nevidíte, ale slyšíte je velmi dobře.

Strava a stravování (3 / 5)

Program all inclusive je hodně omezený a rozhodně za ty peníze nestojí! Nejhorší co jsme kdy zažili! Na ostrově jsou jen 3 restaurace a většina jídel je asijských a pálivých, což vás po 10 dnech už nebaví. Jídelní lístek je přes obědy velmi omezený.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Personál byl velice milý a přátelský, až na nášeho komorníka. Spa centrum je krásné. Fitness centrum menší, spíš hůře vybavené. Hotel má jen jeden velký bazén. Moc zábavy tu není.

Pláž a moře (3 / 5)

Podmořský život je krásný. Bohužel tento hotel nemá skoro žádnou pláž a moře je velmi brzy hluboké. Skoro bychom doporučili boty do vody, je zde hodně korálů.

Okolí hotelu (3 / 5)

Hotel je hodně zarostlý, místy jsme si připadali jako v džungli.

Celkový dojem (3 / 5)

Byla to naše třetí návštěva Malediv a musím přiznat, že byla bohužel nejhorší a za ty peníze to rozhodně nestálo a pro nás to bylo obrovské zklamání. Hotel vlastní thajská společnost, takže si spíše připadáte jako v Thajsku než na Maledivách.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.