Detail recenze: Galini Sea View Hotel

  Řecko, Kréta, Agia Marina

4/5

Jaroslava:
Dovolenou jsme si užili,je nutné se v areálu zorientovat.

Ubytování

Ubytování výborné,ale pokud jste starší a pokročilí,tak se ubytujte v hlavní budově,odjinud náročný pŕistup do jídelny,z kraje areálu opravdu velké převýšení.


Strava a stravování

Strava velice chutná, každý den ryby a několikrát za týden i mořské plody,hodně ovoce a zeleniny,velký výběr zákusků,zmrzliny,máte i čokoládovou fontánu.


Vybavení, služby a personál

Pokoje i koupelny pěkně vybavené,v koupelně máte připravené malé, plastové lahvičky s šamponem,kondicionerem,sprchových gelem i body lotionem,v pokoji rychlovarná konvice sety na přípravu čaje a kávy. Personál hotelu je opravdu vyjímečně ochotný a milý,zvláště paní Sophia Vám kdykoliv vyjde vstříc a se vším poradí.


Pláž a moře

My jsme měli zpočátku chladno,vítr a velké vlny,pak uź bylo moře krásné a teplé,pláž písečná hezká,ale poplatek 10 euro by u pětihvězdičkového hotelu neměl být.Můžete popojít kousek vedle a platíte méně,pokud to chcete využít.


Okolí hotelu

Výhled do okolí kouzelný,vzdálenost na pláž poněkud delší,než je uvedeno,ale kdykoliv Vás svezou golfovým vozítkem,či autem,je dobré objednat na recepci,taktéž vyzvednout osušky na recepci za kauci 10 euro .


Celkový dojem

Pro nás výborná dovolená,ale rozhodně pro vyšší věkové kategorie doporučuji ubytování v hlavní budově,pak budete moc spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.