Pro nepříliš náročné OK

Recenze hotelu Gasthof zum Pfandl ** - Rakousko

Vzhledem k velmi příznivé ceně jsou služby na dobré úrovni. Tomu kdo by vyžadoval luxus doporučuji hledat jiné ubytování.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje celkem čisté a funkční. Chybí klimatizace, ale v létě je hotel ve stínu hor, takže teplota uvnitř není nadměrně vysoká.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně v ceně velmi obstojná, polopenze také velmi dobrá za rozumnou cenu - mohu doporučit. Stinnou stránkou restaurace je jídelna, kde je i kuřácká část, takže v nekuřácké části je běžně cítit kouř.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál celkem ochotný. Vybavení velmi skromné, ale pokud člověk plánuje zejména výlety do okolí a v hotelu jen přespává, je to dostačující.

Pláž a moře (3 / 5)

Moře je samozřejmě daleko, ale lze se koupat v okolních jezerech, kde je čistá voda a krásné hory. Jen je vhodné zjistit si, kde je volný přístup k vodě - leckde jsou na břehu soukromé pozemky.

Okolí hotelu (2 / 5)

Z jedné strany budovy vede rušná silnice, odvrácená strana je podstatně klidnější. Hned vedle je čerpací stanice, takže bezprostřední okolí není nijak zvlášť romantické.

Celkový dojem (4 / 5)

Rozumný poměr ceny a kvality. Hotel je dobře situován v blízkosti řady zajímavých cílů Horních Rakous.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.