Detail recenze: Hane Sun Hotel

  Turecko, Side, Colakli

5/5

BIRD:
Hotel i zaměstnanci jsou přívětiví. V tuto dobu je klientela důchodců z Německa. Čechů pomálu. Pokoj menší, vybavený vším potřebným. Nesmrdí zde kanalizace. Spokojenost.

Ubytování

Úklid pokoje pravidelný dostačující. Spokojenost.


Strava a stravování

Jsem milovníkem ryb a mořských plodů. Zde jich bylo každý den dostatek a rozmanité- tresky, mořský vlk, makrela, račci, krevety, mušle, ančovičky, losos, tuňák. Dostatek čeststvé zeleniny, oliv, salátů, jogurtu, tvarohu, sýrů, vajec ve všech podobách. Dušená masa krůtí, kuřecí, hovězí. Grilovaná játra, gyros. Rozmanité přílohy. Hotel myslí i na dietáře a diabetiky.


Vybavení, služby a personál

Pokoj vybaven podle popisu, účelně. Byla zalita gula kanalizace - nepáchlo to v pokoji, jen na balkoně. Po zalití -Spokojenost.


Pláž a moře

Pláž pěkná, upravená, dostatek lehátek, pozorná obsluha, drobné nápojové automaty s kávou a džusy čisté, upravené. Vstup do moře pozvolný písčitý. Spokojenost Kaňkou bylo počínání starého řidiče autobusu z hotelu na pláž. Měl jezdit co 10 minut. Jezdil zpravidla 2-3x za hodinu. Mladý řidič harmonogram dodržoval.


Okolí hotelu

V blízkosti hotelu nákupní střediska s škálou tureckého zboží.


Celkový dojem

Spokojenost, rádi se vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h