Supr dovolená

Recenze hotelu Hotel Adria *** - Chorvatsko - Severní Dalmácie - Biograd na Moru

Z dovolené jme byli nadšení. Strava allinclusive byla bohatá, každý si vybere, mnoho čerstvých mořských ryb na různý způsob, což doma v ČR každý jistě nemá. Ubytování odpovídalo třem hvězdám, pro nenáročné klienty, vše fungovalo, žádná závada, čisto. Moře dostupné pár minut, každý si přijde na své klid i akce pro dospělé a děti. U hotelu fajn bazény jeden s malým tobogánem. Vyřádí se hlavně děti, ale s nimi i dospěli. Počasí v termínu perfektní. Kumulace lidí na začátku pobytu a v průběhu super, konec horší. Teď trocha negace: V hotelu je k dispozici malé fitness, stolní hokej aj. Vadilo nám, že celou naši délku pobytu nebylo kromě šipek nic k dispozici, protože se konal v prostorách, kde tyto aktivity jsou šáchový turnaj. Což je za nás velké mínus. Měli by to v hotelu nějak vyřešit, aby tím ostatní hosté nestrádali, když si to zaplatili. Jinak ještě ke konci pobytu byl velký nárůst chorvatských turistů (hromadné zájezdy postarších pánů), což kvalitu pobytu také moc nepodpořilo (zápach alkoholu, cigaret a potu). Prostě větší kumulace lidí v uzavřených prostorech. Toť v souhrnu cca vše.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování odpovídalo třem hvězdám, pro nenáročné klienty, vše fungovalo, žádná závada, čisto.

Strava a stravování (5 / 5)

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

V hotelu je k dispozici malé fitness, stolní hokej aj. Vadilo nám, že celou naši délku pobytu nebylo kromě šipek nic k dispozici, protože se konal v prostorách, kde tyto aktivity jsou šáchový turnaj. Což je za nás velké mínus. Měli by to v hotelu nějak vyřešit, aby tím ostatní hosté nestrádali, když si to zaplatili.

Pláž a moře (5 / 5)

Okolí hotelu (4 / 5)

Celkový dojem (4 / 5)

Až na malé výhrady, supr dovolená.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.