Prohlídka apartmánů Angeli

Recenze hotelu Hotel Angeli - Chorvatsko

Jednoduché, ale pěkné ubytování ve Vodicích.

Ubytování (4 / 5)

K dispozici je více ubytovacích kapacit - studia i větší apartmány. Osobně jsem bydlela ve studio ve druhém patře ve studiu, které má k dispozici velký balkon s posezením, menší ložnici, malou kuchyň s 2 plotýnkou ,ledničkou a stoleček se 2 židlemi a WC se sprchou. Ubytování je jednoduché a čisté. Vila nemá k dispozici výtah.

Strava a stravování (4 / 5)

Apartmány jsou bez stravy, ale je možné dokoupit polopenzi naproti přes cestu v hotelu Angeli.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

K dispozici je pro klienty gril, parkovat je možné přímo u vily . V případě zaplacení polopenze v hotelu Angeli, je možné využívat za poplatek také bazén hotelu,

Okolí hotelu (4 / 5)

Pláž se nachází cca 300m od vily, je oblázková s pozvolným vstupem do moře a je vhodná pro děti. Do centra města, kde je spousta restaurací, obchody se suvenýry, je to pomalejší procházkou cca 15 minut podél pobřeží nebo oje možno v sezoně využít turistický vláček.

Celkový dojem (4 / 5)

Jednoduché, ale pěkné ubytování v blízkosti pláže a centra města s možností dokoupení v hotelu, který se nachází v těsné blízkosti.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.