Detail recenze: Hotel Auramar Beach Resort

  Portugalsko, Algarve, Albufeira

4/5

Zdeněk a Alena:
Hotel je na pěkném místě na útesu, výhled na oceán je úžasný.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje byly čisté, denně uklízené personálem. Vybavení pokoje trochu starší, ale to nám vůbec nevadilo. Měli jsme i pěkný výhled na oceán. Jediné co nás trochu překvapilo... že není v koupelně mýdlo, ale to je prkotina. Také nebyl fén na vlasy, což chlapům zase až tak nevadilo a ženy to nějak zvládly bez něj :-).


Strava a stravování

Všeho dost a velmi dobré. Časy na jídlo dostatečně dlouhé, např. večeře od 18 do 21:30 hodin. All inclusive = bar u bazénu fungoval od 11 do 18 hodin a bar v hotelu od 17 do 23 hodin. V baru u recepce od 11 do 19 hodin výborná káva.


Vybavení, služby a personál

Personál byl v pohodě. Animační programy jsme nevyužívali. K dispozici jsou dva bazény + brouzdaliště pro děti. Lehátek kolem bazénů je dost a vždy se našla alespoň dvě volná, i když si spousta lidí ráno přivstala lehátko zabrat.


Pláž a moře

Pláž písčitá ... nádherná, dlouhá a široká. I když tam bylo spousta lidí, tak si "nešlapali" po hlavách. Oceán chladný, ale ne ledový. Koupání skvělé, osvěžující. Moře většinou čisté, někdy se objevily řasy. Lze využít za poplatek lehátka se slunečníkem. Lze také využít "malou" pláž mezi útesy, ale tam bylo většinou nacpáno.


Okolí hotelu

Pokud chcete na procházku, tak je dobré zajet kyvadlovou dopravou od hotelu (zdarma) do starého města. To si projít, někde si sednout na pivko a kávu a potom se po pláži vrátit do hotelu.V samotném okolí hotelu to na nějaké courání není.Přímo v hotelu je prodejna se vším důležitým, takže ani není potřeba nikam vycházet.


Celkový dojem

Dojem z dovolené jen ten nejlepší. Kromě lenošení u oceánu jsme se byli podívat v Lisabonu a také na mysu sv. Vincence ... pěkné.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h