Detail recenze: Hotel Balaton

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Jajka:
Nikdy si nikým a ničím nenecháme dovolenou pokazit

Ubytování

Co čekají ostatní od dvouhvězdičkového hotelu.Měli jsme čistou postel,WC,sprchový kout,klimatizaci,malou lednici,čisté ručníky..Co víc je na týden třeba?Dala by se snad vytknout baterie u sprchy a splachovadlo na WC.


Strava a stravování

Měli jsme jen snídani,ale byla spokojenost.Dalo se dobře najíst,nám to stačilo.Žádné zbytky jsme nenechávali,vzali jsme si jen tolik,abychom se najedli..Někteří měli na talíři vše,co tam bylo,ale hromada zůstala na talířích.Ráda bych viděla,jak plýtvají s jídlem doma.


Vybavení, služby a personál

Pokoj jsme si uklízeli sami,jen jsem dala odpadkový koš paní uklízečce,tam nám jej vysypala,dala toaletní papír,vyměnila ručníky a nám to,stěte div se,stačilo.Nepotřebuji,aby mi někdo vysával a ustýlal denně pokoj.


Pláž a moře

Pláž byla velice blízko,bazén byl hezký.I když tam už přes noc byli dané ručníky na lehátkách,tak jsme si místečko vždy našli.Ale jeli jsme k moři,ne na bazen,takže pohoda.No a protože je to příroda,byli tam medůzy,tráva,ale to prostě k tomu patří.2x byla červená vlajka,ale jinak ok.Slunečník jsme neměli,prostě jsme leželi za slunečníky a lehátky a k moři jsme si vždy cestu našli.


Okolí hotelu

Z pokoje jsme koukali na střechu kuchyně,kde pobýval malý racek.Pojmenovali jsme ho Ondra,krmili melounem a udělali si to krásný.Naproti byli kolotoče,vyhrávali jak o život,ale to nám nevadilo,věděli jsme,že v 2 hvězdičkáči nebude výhled na moře a žádný luxus.Obchod,ne jeden,hned v blízkosti hotelu,výborná káva v automatu.Hlavní ulice tak 2 minuty od hotelu.Snad jen vytknout málo odpadkových košů všude po Slunečném pobřeží..Někteří házeli vše na zem, a to nedělá dobrý dojem.


Celkový dojem

Byli jsme spokojeni.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno