Detail recenze: Hotel Diamond

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Alena:
Pěkný čistý hotel,jinak vše ostatní katastrofa.

Ubytování

Hotel moderně zařízený,poctivě se uklízelo. V pokojích, které mají okna na hlavní silnici veliký hluk 24 hodin denně. Bazén maličký a prostor kolem ještě menší, absolutně nestačil kapacitě hotelu. WiFi i když byla uváděna ve společných prostorách v ceně, tak nebyla. Personál hotelu a námi absolutně nekomunikoval. Vyměnit hlučný pokoj trvalo dva dny, až po intervenci delegátky.


Strava a stravování

Jídlo absolutně neodpovídá 4*.Voda není k dispozici. Bylo nám řečeno,aby jsme pili vodu z kohoutku. Špivavé příbory, talíře i hrnečky.


Vybavení, služby a personál

Vybavení moderní, pohodlné postele,výměna ručníků každý den,ložní prádlo 1x při týdenním pobytu.Úklid byl prováděn precizně.Pokojské byly příjemné.Ostatní personál nepříjemný neochotný,vše byl problém.


Pláž a moře

Pláž čistá, velký prostor neplacené zóny.Většinou velké vlny,plavčíci vykonávali svoji práci zodpovědně.


Okolí hotelu

Hotel leží na hlavní třídě,je problém přejít na druhou stranu. Při cestě na pláž je nutné přecházet. Musí se jí na přechod,kde jsou semafory, jinak není možné přejít.


Celkový dojem

Kdyby jsme neznali i jiné hotely v Bulharsku,tak by jsme po této zkušenosti do této země již nikdy nikdy více nejeli.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.