Detail recenze: Hotel Dlouhé Stráně

  Česko, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou

3/5

Irena:
Hotel na první pohled starý, ale nevadí, třeba bude ostatní ok. Omyl. Paní recepční suchá strohá, tady máte papir: vyplňte. Žádné přivítání. Na dotazy následovaly stejně nepříjemné odpovědi. Občas má člověk strach se zeptat, kde najde pokoj. Protože takové informace asi běžně nepodává. Jinak doporučuji v hotelu stále nosit nějaké světlo, protože se nesvítí ani před vstupem do hotelu a ani na chodbách hotelu. I když byl na recepci jiný recepční, bylo chování pořád stejné. Všechny poslat na školení nebo vyhodit. Neprijemnejsi než úřednice na poště před zavirackou.

Ubytování

Pokoj dejme tomu, oddělené postele, staré matrace asi z 80tych let. Tv o velikosti malého monitoru k PC. Velice málo vytapeny pokoj. Nelze absolutně regulovat. Topí asi na 20 stupňů a v koupelně žádné topení není. V recenzích jsem četla o špatných bateriích v koupelně, ale nám vše fungovalo. Koupelna opět velice studená (malá a zastaralá to nějak člověk očekává). Některé pokoje s balkónem, měli jsme štěstí. Balkon a výhled hezký. Pokoj skoro nemá el.zásuvky. Vezměte prodluzky apod. Pro nabíjení telefonu jsme museli stěhovat nábytek. Pokoj čistý, denně se uklízí.


Strava a stravování

Půl na půl. Hotel byl ze začátku pobytu celkem málo obsazen, ale později se zaplnil a číšníci měli plne ruce práce, ale opravdu běhali a snažili se. Neusmíval se zde nikdy nikdo. Jídlo bylo průměrné. V restauraci opět problém s el.vypadl jistic a byly jsme bez nápojů u snídaně. Celkem rychle opravili, ale asi už nezvládá zátěž el.síť.


Vybavení, služby a personál

Personál nepříjemný, kromě paní pokojske, kterou jsme zahlédli jednou. Zvykla jsem se, že musím na recepci pozdravit vždy první a všude jinde také. Úsměv a nějaké prázdné věty: Užijte si pobyt! Apod.to se nedockate. Takže asi tak jako se složenkama na poště.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Upravené, zasněžené, vleky v provozu. Moc pěkný areál. Volné parkování, všechno hezký upravené.


Okolí hotelu

Tak jak to zůstalo, tak to udržují.


Celkový dojem

Studený, tmavý hotel, s průměrnou kuchyni.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Dlouhé Stráně

HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ

  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou
1500 m od sjezdovky Sám na dovolenou aneb pobyty pro jednotlivce

DLOUHÉ STRÁNĚ

  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou
1500 m od sjezdovky

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h