Raděj už ne

Recenze hotelu Hotel Dlouhé Stráně *** - Česko - Olomoucký kraj - Kouty nad Desnou

Hotel na první pohled starý, ale nevadí, třeba bude ostatní ok. Omyl. Paní recepční suchá strohá, tady máte papir: vyplňte. Žádné přivítání. Na dotazy následovaly stejně nepříjemné odpovědi. Občas má člověk strach se zeptat, kde najde pokoj. Protože takové informace asi běžně nepodává. Jinak doporučuji v hotelu stále nosit nějaké světlo, protože se nesvítí ani před vstupem do hotelu a ani na chodbách hotelu. I když byl na recepci jiný recepční, bylo chování pořád stejné. Všechny poslat na školení nebo vyhodit. Neprijemnejsi než úřednice na poště před zavirackou.

Ubytování (1 / 5)

Pokoj dejme tomu, oddělené postele, staré matrace asi z 80tych let. Tv o velikosti malého monitoru k PC. Velice málo vytapeny pokoj. Nelze absolutně regulovat. Topí asi na 20 stupňů a v koupelně žádné topení není. V recenzích jsem četla o špatných bateriích v koupelně, ale nám vše fungovalo. Koupelna opět velice studená (malá a zastaralá to nějak člověk očekává). Některé pokoje s balkónem, měli jsme štěstí. Balkon a výhled hezký. Pokoj skoro nemá el.zásuvky. Vezměte prodluzky apod. Pro nabíjení telefonu jsme museli stěhovat nábytek. Pokoj čistý, denně se uklízí.

Strava a stravování (2 / 5)

Půl na půl. Hotel byl ze začátku pobytu celkem málo obsazen, ale později se zaplnil a číšníci měli plne ruce práce, ale opravdu běhali a snažili se. Neusmíval se zde nikdy nikdo. Jídlo bylo průměrné. V restauraci opět problém s el.vypadl jistic a byly jsme bez nápojů u snídaně. Celkem rychle opravili, ale asi už nezvládá zátěž el.síť.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Personál nepříjemný, kromě paní pokojske, kterou jsme zahlédli jednou. Zvykla jsem se, že musím na recepci pozdravit vždy první a všude jinde také. Úsměv a nějaké prázdné věty: Užijte si pobyt! Apod.to se nedockate. Takže asi tak jako se složenkama na poště.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Upravené, zasněžené, vleky v provozu. Moc pěkný areál. Volné parkování, všechno hezký upravené.

Okolí hotelu (3 / 5)

Tak jak to zůstalo, tak to udržují.

Celkový dojem (2 / 5)

Studený, tmavý hotel, s průměrnou kuchyni.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.