Naprosté zklamání

Recenze hotelu Hotel Faňabé Costa Sur **** - Španělsko

Hotel absolutně neodpovídá **** ,úroveň bych připsala tak ** + . Hotel vypadá jako před rekonstrukcí. Na veřejných prostorách vše okopané oškrábané.

Ubytování (2 / 5)

Vrchol všeho byl šváb na našem pokoji ve 3 patře - katastrofa. WC mísa byla stále v pohybu, splachovadlo od WC netěsnilo, rezavé fleky vedle WC, neustálý zápach z odpadu. Velmi hlučný pokoj s výhledem na křižovatku.

Strava a stravování (2 / 5)

Je pravda, že hotel se hodně snažil o efekt, jako, že se o Vás starají číšníci, ale to je asi tak vše. V jídelně je neustále na podlaze cedule pozor uklouznutí, neustále něco kapalo za stropu i s omítkou. Jídlo stále se opakující. Vzhledem ke střevním potížím jsem měla velký problém si cokoli vybrat, takže jsem stále jedla pečivo a rýži. Bylo nutné zakoupit medikamenty v místní lékárně. No a závěr z pobytu je , že po dovolené jsem v pracovní neschopnosti se střevními potížemi. Je naprosto nepochopitelní, že tento hotel byl hodnocen v recenzích mezi nejlepšími na ostrově. Střevní potíže jsem si nepřivezla ani z Egypta a Turecka.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Jak jsem již psala hotel působí jako před rekonstrukcí, vše zanedbané. Velmi málo slunečníků u bazénu, ani na dvě lehátka nebyl 1 slunečník. Bar u bazénu pouze jeden s obsluhou.

Pláž a moře (3 / 5)

Standard , černá pláž .

Okolí hotelu (3 / 5)

Lokalita v centru městečka.

Celkový dojem (1 / 5)

Do Španělska a na ostrovy jezdím více jak 20 let , ale toto byla nejhorší dovolená v mém životě.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.