Detail recenze: Hotel Faňabé Costa Sur

  Španělsko

1/5

Cena
od 11 845 Kč/os
Mirek:
Hotel absolutně neodpovídá **** ,úroveň bych připsala tak ** + . Hotel vypadá jako před rekonstrukcí. Na veřejných prostorách vše okopané oškrábané.

Ubytování

Vrchol všeho byl šváb na našem pokoji ve 3 patře - katastrofa. WC mísa byla stále v pohybu, splachovadlo od WC netěsnilo, rezavé fleky vedle WC, neustálý zápach z odpadu. Velmi hlučný pokoj s výhledem na křižovatku.


Strava a stravování

Je pravda, že hotel se hodně snažil o efekt, jako, že se o Vás starají číšníci, ale to je asi tak vše. V jídelně je neustále na podlaze cedule pozor uklouznutí, neustále něco kapalo za stropu i s omítkou. Jídlo stále se opakující. Vzhledem ke střevním potížím jsem měla velký problém si cokoli vybrat, takže jsem stále jedla pečivo a rýži. Bylo nutné zakoupit medikamenty v místní lékárně. No a závěr z pobytu je , že po dovolené jsem v pracovní neschopnosti se střevními potížemi. Je naprosto nepochopitelní, že tento hotel byl hodnocen v recenzích mezi nejlepšími na ostrově. Střevní potíže jsem si nepřivezla ani z Egypta a Turecka.


Vybavení, služby a personál

Jak jsem již psala hotel působí jako před rekonstrukcí, vše zanedbané. Velmi málo slunečníků u bazénu, ani na dvě lehátka nebyl 1 slunečník. Bar u bazénu pouze jeden s obsluhou.


Pláž a moře

Standard , černá pláž .


Okolí hotelu

Lokalita v centru městečka.


Celkový dojem

Do Španělska a na ostrovy jezdím více jak 20 let , ale toto byla nejhorší dovolená v mém životě.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–16 h