Detail recenze: Hotel Gondola

  Řecko, Rhodos, Faliraki

3/5

Cena
od 6 809 Kč/os
Zdenka:
Zjednodušeně řečeno - velmi rozporuplné hodnocení

Ubytování

Pokoje relativně čisté, dvě postele,vestavěná skříň, stolek, křesílko, klasika. Nehorší byla koupelna. Aby v hotelu vytřískali co nejvíc pokojů, místa je minimálně a nejtragičtější to bylo v koupelně. Minimalistická sedací vana, těsně k ní přilepený záchod, na který když si sednete, udeříte se hlavou o umyvadlo. Pro hůř pohyblivé starší lidi je lezení z a do vany opravdu nebezpečné. Poslední den pobytu mne navíc v koupelně překvapil 4cm velký šváb.


Strava a stravování

Strava byla jedním slovem tragédie. Od zakoupené polopenze a slíbeného výběru ze 3 jídel k večeři se vyklubalo něco úplně jiného. Snídaně každý den stejné - jakýsi lančmít či co, plátky sýra,máslo, marmeláda, jednou byl jogurt, jednou vejce, 2x rajče nebo nakrouhané zelí. A to jejich příšerné pečivo, které nejde pořádně ukrojit, takže nadrobíte všude kolem sebe. Káva, čaj,džus. Žádné ovoce, které jsme velmi postrádali. Maximálně si můžete skočit pár kroků do blízkého krámku a něco málo si dokoupit. I když i tam byl velmi omezený, ba mizerný výběr. A večeře to bylo také super. Místo avizované možnosti výběru byl každý večer příděl tří talířů. Předkrm - 1x zeleninová polévka, několikrát nakrouhané zelí s pár kousky rajčete, příšerné těstoviny. Hlavní jídla vůbec nebyla řecká, když pominu 1x musaku. Ta byla celkem dobrá. Jinak vše takové UHO, bez nápadu, vzhledu podivného. Dezert byl buď kousek melounu, zmrzlina, a jednou podivné ovocné želé- tedy kousky jablka zalité převoněnou želatinou.


Vybavení, služby a personál

Úžasný je u hotelu bazén, to bylo rozhodně to nejlepší co zde bylo. Kolem něj ležíte pod ibyšky, opravdu paráda. Personál je prostě řecký, no stres, klídek, žádný kvalt. Ale nutno říct, že byli vcelku příjemní a vstřícní. WIFI pouze u recepce a to ještě velmi mizerně.


Pláž a moře

Moře je zde nádherné, čisté, klidné, pláž je pár metrů od hotelu, je malá, žádné Bibione. Ta nejbližší, Katara, je vhodná hlavně pro rodiny s malými dětmi, vstup do moře je pozvolný. Další větší pláž je hned vedle.


Okolí hotelu

Okolí hotelu není žádná bomba , klasicky řecky neupravené. V dosahu pár malých krámků, do centra Faliraki je to asi 1,5 km. Tam to večer žije, určitě vhodné pro mladé :-)


Celkový dojem

Vhodné pro nenáročné klienty, moře nádherné, bazén super, ale hotel opravdu jen pro méně náročné.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
222 200 610
dnes 8–19 h