Filip Jun

Recenze hotelu Hotel Khaolak Laguna Resort **** - Thajsko - Phang Nga - Khao Lak

Celkově dovolenou v Khao lak Laguna resort hodnotím kladně, zahrada resortu velmi živá fauna a flora ve stylu tropické jungle. Je zde mnoho relaxačních nabídek v rámci resortu, místní personál se stará o své klienty at už formou poskytování pravidelných písemných informací ve vonavých obálkách ve schránkách klientů či pravidelného kvalitního ůklidu ubytovacího zařízení. Odpočinek v laguna resortu mohu sám za sebe doporučit.

Ubytování (4 / 5)

Samotné ubytování hodnotím kladně v orientálním stylu, pokoje jsou klimatizovatelné pravidelné udržování sociálního zařízení apartmánu ze strany personálu.

Strava a stravování (4 / 5)

Stravování osobně nekomentuji popravdě nejsem zvyklý na thaiská jídla strvoval jsem se sám na vlastní náklady.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení, služby a personál hotelu hodnotím kladně viz výše uvedené v mém úvodním shrnutí.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž a moře hodnotím jako super jelikož tam bylo jen opravdu málo lidí, takže velmi mnoho osobního prostoru po celé pláži a to i dokonce kilometry mimo resort. Pláže čisté často nekuřácké to také ocenuji, moře bylo po celou dobu mého pobytu velmi aktivní vhodné spíše ke koupání z kraje ne k plavání.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí khao lak hodnotím obecně kladně, nebot i město nebylo turisticky příliž rušné v tuto roční dobu. Vzdálenost od obchodů je velmi malá ihned po vyjití z resortu se člověk octne ve městě, je však malé a není tedy hlučné a co se procházek týče myslím, že je co objevovat. Kladně hodnotím především klid.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově na mě tato oblast působí relaxačně. Celkově kladně hodnotím i přístup zaměstnanců agentury Z****cz v porovnání s jinými agenturami. Kladně hodnotím i pořádající zájezd- cestovní kancelář P**** t*** a v závěru bych ještě kladně ohodnotil i leteckou společnost Qatar, takže za sebe doporučuji.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.