Star Hotels Benecko

  Česko, Liberecký kraj, Benecko

4/5

STAR HOTELS BENECKO - Rekreační pobyt - Štěpanická Lhota

  Česko, Krkonoše, Liberecký kraj, Benecko
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

V hotelu můžete využít restauraci, která je otevřena celodenně, můžete si jídlo vybrat z jídelního lístku nebo se osvěžit dobrým pivem či výborným moravským vínem. Přímo z restaurace je vchod na krásnou slunnou terasu, ze které je výhled do krajiny. Děti si kromě čistého horského vzduchu můžou užívat v bazénku a na pískovišti. Své ratolesti uvidíte přímo od stolu z terasy. Na zahradě je venkovní gril a hřiště pro hru petanque. V okolí najdete volejbalové, fotbalové hřiště, diskotéky a bowling. V hotelu je Vám za poplatek k dispozici sauna a whirpool, masáže, kosmetika, manikúra a pedikúra (na objednávku).

V nejbližším okolí se nachází Restaurace Orange le Moon – restaurace Orange le Moon je stylově zařízená restaurace, která se nachází v prostorách hotelu Bedřiška*** v centru města Špindlerův mlýn.

Ubytování

Ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkonem.

Zimní popis

V těsné blízkosti hotelu je lyžařské středisko (cca 200 m od hotelu je 4-sedačková lanovka a sjezdové tratě všech obtížností), přímo za hotelem je dětský vlek. Lyžaře potěší jak umělé zasněžování a osvětlení pro noční lyžování, tak možnost dostat se prostřednictvím těchto vleků k dalším vlekům v tomto středisku (celkem 8 vleků). Půjčovna lyží a technický servis, který je v provozu přímo v hotelu.

Slevy

Parkování zdarma. Dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma (možnost dokoupení polopenze 140 Kč/dítě do 2 let a polopenze). Zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • Rekreační pobyt

Animační programy s animátorkami Klárka a Karolína v termínu 29.06. – 31.08. a o víkendech 31.03. – 29.06. a 31.08. – 30.11. (podmíněno min. 3 dětmi). Sleva 30% na zapůjčení horských elektrokol Ghost. Parkování zdarma.

Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.

Parkování zdarma. Dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma (možnost dokoupení polopenze 140 Kč/dítě do 2 let a polopenze). Zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobyt se psem
  • Rekreační poplatek
  • Dítě do 2 let bez nároku na lůžko s polopenzí
  • Silvestrovský příplatek
  • Dítě do 2 let bez nároku na lůžko s vlastní stravou

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: STAR HOTELS BENECKO - Rekreační pobyt - Štěpanická Lhota
  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: ŠTĚPANICKÁ LHOTA

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Star Hotels Benecko ***
Vzdálenost od sjezdovky: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 736 020
dnes 8–18 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Liberecký kraj

4/ 5 38 recenzí


Jadore leden 2020
Vikend. Hotel by měl obrovský potenciál, ale ne pod vedením aktuálního personálu. Strava mdla, klasická vyvarovna. Cele to působí, chceme ... celá recenze


Petr S. duben 2019
Úžasný rodinný hotel. Hotel vlastní nový majitel s bohatými zkušenostmi a všude cítíte rodinnou přátelskou atmosféru. neuvěřitelný přístup k hostům, kte... celá recenze


vaclav srpen 2018
Rodinna dovolena. moc se nam líbilo hlavně dětem pohadkova cesta 9,8,2018. čarodejice a krakonoš užasny přistup k dětem ,pěkne kostymy,mili perzonal... celá recenze

Nezávazná objednávka

STAR HOTELS BENECKO - Rekreační pobyt - Štěpanická Lhota
  Česko, Krkonoše, Liberecký kraj, Benecko

Cena
2 250 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 736 020

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 250 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč