Dovolená v Turecku - Alánya - Hotel KLEOPATRA ADA BEACH - Dobrá dovolená.

Recenze hotelu Hotel Kleopatra Ada Beach **** - Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž

Cesta na dovolenou i z dovolené bez potíží - bez spoždění letadla. Delegátka CK čekala na východu z letiště v Antályi, kde jsme dostali další informace k ubytování. Ubytování v pořádku, strava dobrá, pokoje čisté - uklizené. Personál hotelu přívětivý. Pláž čistá - písčitá. Moře nevhodné pro děti. Počasí nám přálo. Byli jsme spokojeni. Doporučuji hotel pro klidnější dovolenou . Personál mluví převážně anglicky.

Ubytování (5 / 5)

Pokoje čisté, každý den prováděn úklid pokojů, 1x za pobyt výměna osušek a ručníků. Na pokoji vzduchotechnika, televize, fén na vlasy, soc. zařízení - sprcha, balkon.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava formou švédských stolů, převážně kuřecí maso, sekaná a ryby, přílohy těstoviny, rýže. 1x za pobyt brambory. Z ovoce jablka nebo švestky. Zákusky. Zelenina.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel na začátku města - v klidnějším prostředí. Na pláž pouze přes silnici. Hotel má vlastní sladkovodní bazén pro dospělé a menší bazén pro děti. U bazénu Bar + nápojopvé automaty. Posezení u bazénu + Lehátka na opalování - vše zdarma . V Hotelu různé služby ( Kosmetika, masáže - u bazénu kulečník a pinponkový stůl ) 2x za pobyt animační program u bazénu hotelu.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž písčitá - čistá. Moře čisté. Při vstupu do moře pouze 1m písek. Dále velké kameny, částečně porostlé řasou- kluzké. Po cca 8 m kamenech dále písčité dno - hloubka cca 1,8m a více. Lehádka a slunečníky na pláži za poplatek - platí se v recepci Hotelu

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí hotelu čisté, většinou palmy . Po cestě do středu města hodně menších obchodů ( potraviny, oblečení, boty, suvenýry ) V dohledu hotelu pohoří . Zbytky opevnění a přístav lodí ve středu města. Nabídka zájezdů v místě pobytu od delegáta byla dobrá.

Celkový dojem (4 / 5)

Po přečtení některých předchozích recenzí Hotelu jsem uvažoval, zda jsem zvolil dobře. Po ukončení dovolené a vlastních zkušenostech jsem ale přesvědčen, že volba byla dobrá. Nevyskytly se žádné problémy. Nejsme příliš nároční a s dovolenou jsme spokojeni.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.