Silvestr v hotelu Krakonoš

Recenze hotelu Hotel Krakonoš *** - Česko - Karlovarský kraj - Mariánské Lázně

Přijeli jsme si odpočinout po náročných Vánocích, což se nám povedlo.Silvestr byl skvělý, hotel sice plný německých důchodců, ale hudba na jedničku a hlavně, hrála česky a nesnažila se trapně přizpůsobit cizincům !!

Ubytování (4 / 5)

Krásný hotel s bazénem na krásném místě nad Mariánskými Lázněmi, blízko sjezdovky. Ubytování vyhovující, nejsme nijak nároční, případné nedostatky a jeden rozhrkaný výtah nám dokonale vynahradil klid a pohoda, která zde vládne.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně v pohodě,celkem bohatý bufet. S večeřemi to mírně drhlo, jsou servírované a většinou ruský personál moc nerozumí a nestíhá obsluhovat poměrně velkou jídelnu.Na jídlo jsme čekali i hodinu. Ovšem za Silvestra zaslouží VŠICHNI velikou pochvalu, celou noc se nezastavili,neúnavně kmitali kolem hostů, až mi jich bylo líto.Jídlo výtečné a dostali jsme i malý dárek na památku. Takže nějaká hodina čekání s předešlých večerů byla tímto zapomenuta,chválím a děkuji !!

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

No, musím objektivně zhodnotit - hotel by si zasloužil novější vybavení, slušel by mu modernější televizor, nábytek,případně i funkční fén atd. Možná se nad tím vedení zamyslí, přála bych si, aby to bylo brzy,hotel je opravdu pěkný a je ho škoda!! Personál milý a ochotný, cítili jsme se tu jako doma.

Okolí hotelu (5 / 5)

Výhled z okna na pasoucí se stáda koní je super relax. Hotel je stranou lázeňského ruchu, v jiném ročním období mohou být krásné procházky, klidné prostředí a park Boheminium. K hotelu zajíždí z centra města autobus.

Celkový dojem (5 / 5)

Dojem z pobytu máme velice dobrý a velice rádi se sem někdy vrátíme.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.