Detail recenze: Hotel Lázně Kostelec

  Česko, Zlínský kraj, Zlín

3/5

Elisabeth:
Hotel je v celkem dobrém stavu, ale s jedním výtahem pro velké množství lidí, takže nejlépe po schodech.

Ubytování

Pokoje celkem čisté, akorát nebrat přistýlku, to leží děti vlastně na zemi.


Strava a stravování

Snídaně za 181 Kč i pro děti, naprostá zlodějina. Co asi ty děti ráno snídaji, pár čokokuliček s mlékem za 181 Kč. Je to ostuda ,chtít za snídaně pro děti do 12 let takové peníze.Za oběd pro děti ,poloviční porce 106 ,110 Kč, takže když jste 2 dospělí a 2 děti tak večeře Vás i s pitím přišla na 600 Kč. Taky katastrofa.


Vybavení, služby a personál

Personal chaoticky běhal, hlavně večer po restauraci,neměli v tom žádný systém, nebo se bavil u baru a na hosty kašlal.Dlouho se čekalo na jídlo, pití, prostě na všechno.


Okolí hotelu

Největší tragedie je koupaliště. V hotelu Vám prodají za 250 Kč tzv.sportovní karty na 3 denní volný vstup na všechna sportoviště včetně koupaliště. Přijedete ve středu odpoledne,ve čtvrtek se koupete, v pátek ráno prší a odpoledne,kdy se udělá krásně koupaliště zavřou z důvodu soukromé akce. A to ještě 4 hodiny denně tam celý týden trénují plavci. Koupaliště otevřeno do 20,00, bufet v 16.30 zavřou a nazdar.


Celkový dojem

Už nikdy !!!!!!!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Lázně Kostelec

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h