Dovolená na konci sezony

Recenze hotelu Hotel Mediteran **** - Černá Hora - Budva - Bečići

Vše perfektní, jen bylo znát, že jde o konec sezony a např. číšníci/servírky již nebyli tak "rychlí" a milý jako nejspíš v sezoně.

Ubytování (5 / 5)

Vše čisté, denní úklid, výměna ručníků - bez problémů. Oceňujeme kryté parkoviště přímo u hotelu.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava byla velmi pestrá, nicméně velmi podobná po celou dobu pobytu. Být tam 14dní, tak již nevím co budu jíst.... K obědu i večeři vždy 1 ryba + mořské plody či další ryba (lepší), kuřecí maso na různé způsoby, vepřové na různé způsoby nebo místo toho 1x jehněčí a 2x hovězí. Po celou dobu jídlo doplňováno. Zákusky byly velmi krásné, nicméně přeslazené a bohužel umělá šlehačka - na 4* hotel jsme čekali čerstvé produkty. Skleničky na nealko v jídelně 1dcl - mohli by dát větší, když máte žízeň, buď si rovnou berete 2 nebo musíte chodit každou chvíli natočit.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Všichni usměvaví, milý, jen u číšníků/servírek bylo již znát, že je konec sezony.

Pláž a moře (5 / 5)

Oceňujeme slunečníky, lehátka a osušky zdarma, nicméně za vratnou zálohu 30eur/osoba - o tomto jsme nevěděli, měli jsme s sebou okolo 150eur na útratu a hned máte o 60 eur méně - mělo by být v informacích od CK. Dále bychom uvítali hotelový bar s all inclusive na pláži - pláže jsou rozdělené pro jednotlivé hotely. Služby byly jen v hotelu.

Okolí hotelu (4 / 5)

Dostupnost všeho v okolí.

Celkový dojem (5 / 5)

Velmi dobrý

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.