Detail recenze: Hotel Medlov

Česko, Vysočina, Nové Město na Moravě

2/5

L. Šoupa:
Tak zvaný retro pokoj je skladiště hrozného nábytku, pravděpodobně koupeného od příbuzných vedení hotelu, když vyklízeli byt po babičce. Nevím, čím přemýšlelo vedení hotelu, když do příplatkového 2 lůžkového pokoje dá pouze jeden kus nábytku na sezení. Jeden z hostů je tedy odsouzen sledovat TV vestoje!! Z postele není vidět. Další idiotismus je, že v pokoji není normální stůl. I kdyby bylo na čem sedět, tak není kam s koleny. Dobrá vychytávka je také to, že v pokoji není ani jediný věšák. Chtěl bych být přitom, kdy si dává vedení hotelu mokrou bundu do skříně mezi ostatní suché věci. Totéž platí o koupelně, také bez věšáku na župany. Mimochodem, jejich střih je z knihy špatných rekordů. Asi taky příbuzný, který šije kostýmy pro opice do cirkusu. Měřím 183 cm a rukávy jsou mi o 20 cm delší, zato očka na pásek jsou skoro v podpaží.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Přestože jsem pokoj objednával 4 měsíce předem, bylo mi řečeno, že je už k dispozici pouze příplatkový pokoj De Luxe. Po zjištění, že je až na konci chodby jsme se dohodli na jeho výměně za "retro", se stejným příplatkem přímo u výtahů. To jsme ovšem netušili, jaká nefunkční hrůza nás čeká. A perlička nakonec: Podle stránek hotelu na internetu má hlavní budova kapacitu 236 hostů. Podle personálu ale v době našeho ubytování bylo v hotelu pouze 120 ubytovaných. Hotel mne tedy při rezervaci uvedl záměrně v omyl za účelem vytáhnout ze mne víc peněz.


Strava a stravování

Protože jsem byl v tomto hotelu už počtvrté, mohu srovnávat. Minulé roky byla strava vynikající, letos ovšem obrovský propad. Ani ne tak v množství, ale za celých pět dní nebylo ani jedno jídlo dostatečně teplé. Prostě jen tak tak vlažné. Skladba a ochucení jídel také dost poklesly. Při snídani byl na doplňování jídla a současně i na uklízení stolů pouze jeden člověk. Přestože běhal poklusem, a na hosty stačil být ještě milý, prostě nemohl vše stíhat. Pořád něco chybělo a dost dlouho se muselo čekat. On snad i tu šunku musel krájet sám! Později si pro neuklizené stoly skoro nebylo kam sednout. Lumeni ve vedení hotelu neumějí ani zařídit, aby bylo slánek více než na sotva jednu třetinu stolů. Pokud jsem si dobře všiml tak za celých pět dní nebyl vyměněn ani jeden pokecaný ubrus.


Vybavení, služby a personál

Pokud chcete sledovat TV, musíte si k ní na tři čtvrtě hodiny sednout, projít všechny předvolby a napsat si jejich naprosto nelogické řazení. Už jsem byl v několika hotelích, kde ležel u TV seznam stanic s číslem předvolby. Personál je bez výjimky ochotný a přívětivý. Recepční mi velmi ochotně a rychle přinesla do pokoje druhou židli. V logice "retro" pokoje ovšem prodřenou. Úklid pokoje v pořádku. Na balkoně ne retro, ale prudce moderní křesílka ze žluté bužírky. Sedět se na nich dá dobře, ovšem u stolku, který vypadá jako víko od popelnice. Lampička samosebou nesvítí. Nechápu, jak může všude hotel inzerovat minigolf a ruské kuželky. Vše je oprýskané, částečně rezavé, místy popraskané dráhy. Stav dětského hřiště je takový, že tam museli dát cedulku "Vstup na vlastní nebezpečí".


Okolí hotelu

Těchto pět hvězd je tu proto, že vedení hotelu nestihlo do této krásné přírody ještě zasáhnout.


Celkový dojem

Možná by moje hodnocení vyznělo lépe, kdybych nebyl lstí vlákán do ošklivého, nefunkčního skladiště. Příplatkového. U následující otázky žádnou z kategorií neoznačím protože tam chybí "PRO NIKOHO".


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h