Recenze hotelu Oba Time Turecko

Recenze hotelu Hotel Oba Time *** - Turecko - Alanya - Obagöl

Byli jsme v Turecku prvně, celou dovolenou bych hodnotila v tomto hotelu tak průměrně...........................................

Ubytování (5 / 5)

První šok byl transfer z letiště do hotelu!!!!!!!! Ačkoliv nám řekli v CK, že je to pouhých 100 km a tak cca 1,5-2 hodinky, tak my jeli z letiště do OBA 3 hodiny, což bylo velice úmorné. ..!!!!!!! Hotel je spíše rodinného typu, není velký, je umístěn poměrně v klidnější části města OBA, jak k moři, tak i do centra je to kousek. Bazén s lehátky je tu k dispozici po celý den, není nouze o místa, zde je v provozu menší bar, kde nikdy nečekáte frontu a pití lze objednávat od 10-23.00 hod., mimo tuto dobu si to již musíte hradit sami. V hotelu a na pokojích je velmi čisto, všude se to leskne, jídelna a stoly jsou neustále kontrolované, aby bylo čisto.

Strava a stravování (2 / 5)

Jelikož jsme odlétali z Pardubic, na místo jsme dorazili po 22 hodině jejich času (je tam hodinový posun) a dost nás všechny překvapilo, že pro nás CK neobstarala ani večeři např. ve formě nějakého balíčku, takže nemít nějaké zásoby z domu, tak asi děti a mužský umřou hlady:). Tady jsou večeře do 21.00hod, ale myslím si, že CK má mít pro tyto pozdní příjezdy dohodnuté večeře s tímto hotelem!!!!!!!!!!! Co se stravy týče, je zde velký výběr zeleniny a jejich zeleninových salátů, hlavní chod byl vždy k výběru jen jeden a k tomu byla vždy suchá rýže, těstoviny, brambory, ob den hranolky, nějaká zapečená zelenina jako lilek.......takže když někdo nemá rád rybu a byla jako hlavní chod, tak pak k výběru byly už jen ty těstoviny nebo zelenina!!!!!!!!!.....vše bylo vesměs studené, málokdy teplé! Asi 2x za pobytových 10 dní byly dva chody. Polévka byla vždy jen jedna. Pro děti tady nemají absolutně nic.jen špagety s ostrým kečupem. Všechna jídla jsou kořeněná, mnohdy pro děti dost pálivá!!!!!!! Každý den byl meloun, sladké moučníky tady byly 2 druhy a nedalo se to jíst. Takže s dětmi sem radši nejezděte. Dopolední svačinky jako jsou u ALL jinde, zde neuvidíte a k odpolední svačině zde tady pekli pokaždé krom neděle (to nebylo NIC) od 16-17 pitta chleby, přičemž kdyby si ho chtěl nárokovat každý návštěvník tohoto hotelu, tak ho absolutně nemůžou uspokojit , protože by to nestíhali péct a navíc placky byly plněné opět jejich pikantní směsí ..............takže pro děti tady neudělali ani jednou např. pizzu nebo palačinky, ani zmzlinu jsme za celé dny neviděli, vlastně jednou ji u hotelu nabízeli, ale za POPLATEK. Takže takovému stravování já neříkám ALL!!!!!!!!!!!!! Snídaně docela ujdou, ale bacha na jejich máslo - to se nedá pojídat-je to margarín, ale takový, který vám zůstává v ústech a nerozplývá se jako ten náš.......

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál je naprosto skvělý, turci jsou milí, příjemní, ochotní, nejsou vtíraví, děti milují, furt je pošťuchují, ......na pokojích se uklízí každý den a několikrát za pobyt vám převléknou a vymění ručníky dle potřeby. Žádný bakšiš nepožadují jako např. v Tunisu nebo Egyptě.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře je kousek, cca 200m, lehátka a slunečníky jsou zdarma-pro tento hotel je určená pláž č. 11, vstup do moře je zde dál kamenitější, proto doporučuji chodit koupat se před pláž 12, tam je písek. My jsme měli moře krásně čisté a zažili jsme obrovské vlny.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel je umístěn na klidnějším místě, všude je zde spousta uliček, prodejců, obchůdků. Každé pondělí jsou největší trhy v Alanii a to před tímto hotelem-to je masakr. Jinak v uličkách je i pěkný nepořádek jako všude jinde mimo destinace.Hodně jsou zvyklí smlouvat o cenách a nedejte se, jděte do nich na půlku jejich nabízené ceny!

Celkový dojem (3 / 5)

Nejsme nároční, vše bylo fajn, ale s tím nabízeným jídlem ALL by se CK Fischer neměla ani spojovat!!!!!!!!!!!!!....................to mě fakt vadilo zejména vůči dětem!!!!!!!!!!!!!

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.