Detail recenze: Hotel Ocean Paradise Resort

  Tanzanie

5/5

Alena Andresová:
Naprostá spokojenost s hotelem , službami a lokalitou. Vynikající dovolená. Jedinou vadou na kráse bylo to, že pořádající CK využívá k dopravě klientů nizkonákladovou leteckou společnost, která naopak dobrá nebyla.

Ubytování

Nenaši jsme chybu, vše odpovídá fotkám a informacím, které jsme o hotelu předem získali a naopak vše ještě předčilo naše očekávání.


Strava a stravování

bohatý výběr jídla, dokonce každý večer temaické menu, takže nehrozila nuda z opakování jidel při 9 denním pobytu. A jedno příjemné překvapení: hotel se skutečně snažil, aby štědrovečerní večeře byla bohatá a stále rozmanitá i pro poslední přicházející hosty, takže druhý den měl celý hotel oběd zdarma, i když měla většina hostů placenou jen polopenzi.


Vybavení, služby a personál

vybavení hotelu výborné, bazén včetně bazénového baru a " opalovací mělčiny" , zadarmo denně osušky a množsvtí různě situovaných lehátek, sportovní aktivity organizované hotelem, ale i na pláži vedle hotelu, v rámci hotelu SPA - masáže, kosmetika, fittnes. V rámci nabízených hotelových aktivit bylo i každý večer promítání filmů v přírodním prostředí , poblíž baru a v dosahu wi-fi. Skvělý nápad


Pláž a moře

moře šelfové, takže koupání v době přílivu, moře velmi teplé. Výjimčně v prohlubních mořský ježek. Hotelový bazén pekný a velký, množství lehátek zdarma, osušky zdarma denně u pláže a bazénu, možnost výběru lehátka na slunci, v polostínu, ve stínu, skutečně s vekorysostí v množství i lokalitě. Vodní sporty hlavně kiting, surfování vzhledem k příhodnému větru a mělkému moři. Možnost zapůjčení kola v hotelu.


Okolí hotelu

krásná pláž, s možností procházek, bohužel přes den většinou s přítomností domorodce, nabízejícího zboží nebo služby. Brzy po ránu nebo po setmění zcela v klidu. Obchůdky na pláži, vesnice vzdálenější, města a zajímavé lokality spíše vozem při výletu - nabízí hotel za dobré ceny.


Celkový dojem

Vynikající


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.