Detail recenze: Hotel Ondrášův Dvůr

Česko, Moravskoslezský kraj, Bílá

5/54.1/5

Cena
od 1 060 Kč/os
Andrea Kovalová:
Vše super, jídlo, obsluha, wellness, čistota. Ocenili jsme také krásné upravené prostředí s jezírky, odpočinkovými zónami. Resort je drahokam usazený uprostřed krásných lesů. Jediná výtka jsou chybějící výtahy. Je zde mnoho schodů a to všude. Pro méně pohyblivé dost namáhavé a náročné, nebýt manžela nedostala bych se ani do relax sudů, které jinak velmi oceňuji. Určitě se sem vrátíme

Ubytování

Tenké stěny, vedle nás dvě slečny, ale pocit jak by se tam procházeli sloni. Jinak čistota, vybavení není co vytknout


Strava a stravování

Snídaně bohaté a pro každého. Velký výběr, chutné, prostě vynikající.


Vybavení, služby a personál

Personál byl všude velmi vstřícný, usměvavý. Taktéž chválíme maséry . Chybí zde rychloždimačka na plavky, jsou běžné ve wellness. A také jak jsem již psala chybí výtahy.


Okolí hotelu

Okolí hotelu nádherné, upravené, odpočinkové zóny u jezírek, na terase, prostě paráda


Celkový dojem

Budeme se zde rádi vracet, klid relax, fajn pro lidi kteří si chtějí vážně odpočinout,. Absence dětí je super, každý nemá náladu na pobíhající a ukřičený deti


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
222 200 610
dnes 8–20 h