Ubytování přes silvestra bylo skvělé!

Recenze hotelu Hotel Post **** - Rakousko - Štýrsko - Ramsau am Dachstein

Byli jsme s rodinou v hotelu přes silvestra. Dostali jsme pokoje po rekonstrukci, mimo koupelny, vše nové. Wifi je v celém hotelu zdarma, cestovní kancelář i na stránkách hotelu je uvedeno, že se platí!

Ubytování (4 / 5)

Pokoje po rekonstrukci, ještě chybí koupelny a bude to super. Nevím, zda jsou všechny pokoje po rekonstrukci, ale naše tři pokoje byly nové. Pokoje nám denně uklízeli.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování polopenze formou bufetu byla výborná, studený bufet saláty, několik druhů masa k večeři, těstoviny, zelenina, přílohy,sladký bufet. Velmi dobrá, nemám co vytknout.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál byl ochotný, paní na recepci také. Bazén čistý, žádný komfort, ale skvělé bylo, že jsme tam byli často úplně sami. Trochu studenější, ale nám to nevadilo.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Vleky ve Schladmingu výborné, 10 minut od hotelu, lze využít skibus. Jezdili jsme autem. Vleky v blízkosti hotelu nejsou, ale s tím jsme počítali. Jen ty ceny jsou trochu vyšší za skipasy cca 50EUR/den. Jinak na běžky se dá jít hned kousek pod hotelem, taky jsme vyzkoušeli.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí jedna fantazie, nádhera, výhled na hory.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově bych to shrnula, že jsme byli velmi spokojeni, hlavně vůči ceně přes silvestra. Měli jsme také azurové počasí, neustále sluníčko.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.