Hotel pro nenáročné

Recenze hotelu Hotel Praha *** - Česko - Královéhradecký kraj - Broumov

V hotelu se nám celkem líbilo, i když měl své nedostatky. Je na krásném místě s výhledem na náměstí a dobrý výchozí bod na výlety.

Ubytování (3 / 5)

Budova je pěkně zrekonstuovaná, pokoj prostorný, postele pohodlné. Největší nedostatek jsou ale slabé stěny a netěsnící dveře, takže je všechno slyšet. Večer je to televize u sousedů, v noci plačící mimino, ráno zase důchodkyně, které od rána od 5ti klábosí, protože nemůžou spát. Na zemi je všude dlažba, takže je slyšet každý, kdo projde chodbou nebo nad vámi. Nejhorší je to v 7 ráno, když všichni spěchají na snídani... Koupelna prostorná, čistá, ale vybavení levné, sprchová hlavice rozbitá, voda stříkala všude okolo, jen ne tam, kam by měla. Večer málo světla, slabé žárovky, hlavně v koupelně.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně bufetové, výborné, velký výběr i ke konci. Večeře nic moc, velmi špatně zorganizované, chaotické. Bylo jen jedno jídlo, které si každý nosí sám, takže je to spíš jako ve školní jídelně než bufetová večeře v hotelu. Personál by měl místo nošení pití spíš obsluhovat u zmrzliny, aby se v ní každý nešťoural a neprskal do ní...neškodila by třeba voda na stole zadarmo, stejně si skoro nikdo pití nekupoval a číšníci tam jenom stáli a koukali. V kavárně mají výbornou ledovou kávu a poháry.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Paní na recepci velmi ochotná. Žádné služby jsme nevyužili. Trochu mě překvapilo, že jako hotelový host mám platit za parkoviště, ale budiž. Na parkovišti je strašně málo místa, s větším autem je docela náročné vůbec vyjet, a to i pro muže :)

Okolí hotelu (5 / 5)

Krásné, historické náměstí, v okolí spousta kulturních i přírodních zajímavostí i možnost nákupů.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově se nám tu docela líbilo, nedostatky hotelu vyvážily krásné zážitky z výletů do skal a do okolí.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.