Někomu stačí, někomu ne

Recenze hotelu Hotel Regina *** - Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží

Hotel je starší, klidný, chybí noční život i hlasitá hudba. Proto se dá o tomto hotelu říct, že je spíše na relax a pro ty, kterým služby hotelu stačí. Ale nebojte, hotel je upravený, čistý. Není to nic hrozného a klidnou dovolenou (minimálně má hotelu) mate jistou.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování mi přišlo starší, matrace nebyly nic hrozného. Spalo se na nich dobře. Terasy mezi sebou byli rozděleny rozostrenym sklem, aby jste měli vlastní soukromí. Recepční jsou velmi ochotní a snaží se udržovat hotel, stejně tak uklízečky, které navštěvovali pokoje každý den. Nikdy nechyběl ručník ani toaletní papír.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava byla zařízena na ostrůvkách, vždy bylo nějaké maso, ryby. Za přílohy nejčastěji hranolky, brambory, rýže. Zelenina byla vždy. Dobře ochucená a skvělá. Každý si něco najde a dobře se nají. Zákusky a ovoce bylo vždy, každý si vybral co chtěl. Stávalo se, že se ovoce často opakovalo, ale spousta lidí bylo po hlavním jídle tak prejezeno, že si ovoce nebralo. Pečivo a polévky samozřejmostí. Hned po příjezdu se můžete podívat na seznam jídla, který je pro váš týden připraven a dopředu si rozmyslet, co si dáte - ale nebuďte skeptičtí. Jídlo bylo výborné.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Vybavení je starší, ale dostačující. Nezapáchá, nerozpadá se. Řekla bych, že jsou pokoje prostorné, světlé a útulné. Personal hotelu ochotný, milý, komunikativní. Služby hotelu - u recepce máte vystaveno několik prospektů s atrakcemi, které si můžete vybrat a jet na dané místo. Zájezdy jsou buď poznávání, nebo zábavné (aquaparky). Hotel má bazén, venkovní i vnitřní bar. U bazénu lehátka, která nejsou v nejlepším stavu. Lidé si je chodí zabírat už z rána a pak si není kam lehnout (mini zahrádka hotelu nabízí ale mnoho židli a stolecku). Můžete dostat malý snack venku v baru, zmrzlinu či pizzu. Pochutnáte si.

Pláž a moře (3 / 5)

Za slunečníky a lehátka se platí, my jsme ale měli vše své. Občas vám ale polezou na nervy místní obchodníci, ale ti po slušném odmítnutí odchází. Pláž je písečná, čistá, chybí ale více odpadkových košů. Moře čisté, voda teplá, někdy se objevují větší vlny

Okolí hotelu (4 / 5)

V okolí hotelu se nachází několik restaurací, obchůdků všeho druhu, nedaleko je pláž a promenáda.

Celkový dojem (3 / 5)

Hotel není špatný. Na dovolenou úplně hezky stačí, není drahý a čistý je. Jídlo je dobré a okolí dobré( dokonce i několik barů ), personál milí. Pokud chce někdo extrémy a dobrodružství, může si najít. Hotel se tedy bude zamlouvat lidem, kteří si chtějí odpočinout, užit si klidu, moře a obchůdků za milou cenu. Příjemný hotel.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.