Hotel Renzi - únor 2019

Recenze hotelu Hotel Renzi *** - Itálie - Trentino - Alto Adige - Folgarida

Hotel Renzi patrně odpovídá třem hvězdičkám. Je třeba se oprostit od drobných neduhů vybavení hotelu a raději je neřešit. Zaměstnanci hotelu: sice horší komunikace v AJ, nicméně recepční měla snahu se dohodnout. Slibované WIFI funguje pouze v nejbližším okolí recepce - v žádném případě NE na pokojích! Také název welness je úsměvné. Pokud jsme chtěli jít do sauny (malá pouze pro 4 osoby), museli jsme si o to zkrátka říci, aby ji nahřáli. Posilovna není rozhodně vybavená alespoň částečně tak, jak jsme zvyklí v ČR. Od hotelu k vleku je vzdálenost cca 200 m - možná víc. Nicméně v pohodě se dá dojít i v lyžácích. Hotelový skibus vás ochotně však doveze pokud si o to řeknete.

Ubytování (2 / 5)

Hotel Renzi - interiér je poměrně opotřebovaný - uvolněné dveřní kování v obou pronajatých pokojích, nesvítící světlo, nefunkční fén, uvolněná záchod.prkénka, apod.

Strava a stravování (4 / 5)

Výborné! snídaně formou bufetu - dobrý výběr i když každý den stejné. Večeře: tříchodové - opět vynikající. Domluva s číšníky v AJ na úrovni. Jediná výtka k restauraci: výdej večeře až v 19.30 hodin.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál ochotný - bez námitek.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (4 / 5)

sjezdovky výborně upravené. V odpoledních hodinách s ohledem na vysoký počet lyžařů už těžší. Na Folgaridě-Marilevě velké množství polských turistů. Středisko má však mnoho sjezdových tratí a dá se najít volnější svah.

Okolí hotelu (5 / 5)

Klidné místo, uklizené okolí hotelu ve městečku Folgarida.

Celkový dojem (4 / 5)

Pozitivní, doporučil bych i přes drobné výhrady uvedené výše. Jeli jsme především lyžovat, proto jsme neřešili příliš technický stav pokojů.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.