Prohlídka hotelu Rixos The Palm *****

Recenze hotelu Hotel Rixos The Palm ***** - Spojené arabské emiráty - Dubai - Palm Jumeirah

Hotel jsme navštívili v rámci infocesty po SAE a poobědvali zde. Dostanete se k němu tunelem pod mořem, který vede na ostrov The Palm. Je to nejlepší plážový hotel na Palmě, vhodný pro rodiny s dětmi.

Ubytování (5 / 5)

Pokoje vcelku prostorné. Viděli jsme pokoj premium s balkonem a výhledem na moře a juniorsuitu. Vše čisté a nové. Wifi je zdarma všude. Jen 10% pokojů je bez balkonu. Vratný deposit na pokoj při příjezdu - 300 USD!!!

Strava a stravování (5 / 5)

Strava opravdu výborná, obrovský výběr a velmi chutná. Je možné jíst venku, takže prostředí ještě navodí větší pohodu. Hotel nabízí i režim AI.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Děti jsou pro hotel VIP hosté, nabízí dětský klub po celý den a je o ně výborně postaráno. Mohou např. hledat poklad a jednou za pobyt je zajištěna jízda vodním taxi. Rodiče zatím mohou navštívit krásné lázně, které jsou samozřejmě pro muže a ženy oddělené.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž jen pár metrů od hotelu. Je uzavřená okolními cípy The Palm, takže vln se zde asi nedočkáte. Je tedy vhodná pro děti.

Okolí hotelu (5 / 5)

Krásná zahrada s bazénem a barem.

Celkový dojem (5 / 5)

Ač byl hotel asi z 90% plný, vůbec byste to nepoznali. Byl zde obrovský klid a nebylo přelidněno. Ideální volba pro rodiny s dětmi, o které bude královsky postaráno.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.