Recenze

Recenze hotelu Hotel Royal Beach *** - Bulharsko - Sozopol - Černomorec

Výborná dovolená za poměrně málo peněz (cca 13 tisíc Kč/11 dní, odlet z Ostravy).

Ubytování (4 / 5)

Hotel je menší, cca 50 pokojů, situovaný na pláži, cca 50 metrů od vody. Pokoj byl slušný, při příjezdu uklizený. Koupelna se sprchovým koutem, bez vany. Na pokoji byly dvě klimatizace, lednička, starší televize.

Strava a stravování (5 / 5)

All inclusive light zahrnovalo snídani, oběd, odpolední svačinu a večeři. Mimo tyto doby byla jídelna zavřená, tudíž nebylo možno vzít si jídlo ani pití. Alkohol, který byl v ceně zahrnoval místní vína (která se podávala jak v jídelně, tak i na baru) a pivo (které se podávalo jen na baru vedle recepce), a to i v době mezi jídly. Tvrdý alkohol byl za příplatek. Jídelna hotelu byla menší, ale pro potřeby hotelu dostačující - žádné dlouhé čekání. Byla zde možnost stravovat se i u venkovních stolů. Výběr jídel byl velký a jídla byla velice chutná - naprostá spokojenost.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Pokoje byly dostatečně vybavené. Personál milý. Při úklidu nám jen zapomněl vyměnit ručníky. V hotelu se nacházel menší bazén i s brouzdalištěm pro menší děcka. Kolem bazénu byly lehátka i se slunečníky, v počtu cca 12 kusů. Také se zde nacházely dvě venkovní sprchy. V hotelu se nacházel výtah, který byl občas porouchaný. V hotelu zašifrovaná wifi, ke které se bylo možno připojit jen u recepce.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž písčitá s mušlemi, čistá, pravidelně uklízena. Na pláži možnost zapůjčení lehátka za poplatek, ale byl zde dostatek místa i pro vlastní slunečníky (zakoupen kousek od pláže za nízkou cenu) a osušky. Ve vodě toho není moc k vidění, kromě medúz a krabů. Voda byla teplá, akorát v odpoledních hodinách se na břeh začaly vyplavovat chaluhy.

Okolí hotelu (3 / 5)

Okolí je klidné s možností navštívení několika málo barů na pláži, ve kterých byly o několik tříd lepší míchané nápoje než v hotelovém baru. Nejbližší městečko Černomorec, kde se nacházel supermarket a v centru menší obchůdky, byl vzdálen cca půl hodiny chůze po hlavní cestě nebo hodinu chůze podél moře. Sozopol se nachází dále opačným směrem, ale stojí za navštívení.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkový dojem byl dobrý, za ty peníze super dovolená.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.