Doporučuji pro nenáročné.

Recenze hotelu Hotel Samira Club *** - Tunisko - Hammamet - Hammamet

Byla jsem v Tunisku potřetí, z toho podruhé v 3hvězdičkovém zařízení.Kdo nečeká luxus, ale klidnou dovolenou, doporučuji.

Ubytování (4 / 5)

Bydleli jsme v zelených bungalovech v zadní část,takže se nám nikdo necoural kolem oken,ale zase byla slyšet místní diskotéka, která byla kousek od hotelu, ale hrála do 5 ráno.Měli jsme hlučné sousedy Poláky, kteří se hlasitě bavili v noci i brzo ráno.Pokoj zařízený účelně, denně se uklízel, ručníky a osušky mění, když je hodíte na podlahu.Z kohoutku teče trochu slaná voda, tak jsme si zuby čistili vodou z petky.Měli jsme jen problém - druhý den se pokazila klimatizace a trvalo dva dny, než ji spravili.Naštěstí vždy v noci pršelo, tak jsme to vydrželi.V areálu krásná udržovaná zahrada.

Strava a stravování (4 / 5)

Slabší jednotvárné byly snídaně, k obědu a večeři kuřecí, kohout, hovězí a ryby v různých úpravách, hodně druhů příloh, zeleniny čerstvé i dušené, saláty.Málo druhů ovoce, jen blumy, jablka, sem tam broskve a hrozny.Dvakrát byly melouny, které si hned rozebrali místní a Rusové.Tyto dvě skupiny mají otřesnou kulturu stolování, zůstává po nich velký nepořádek a mnoho nedojezeného jídla.Dlouhé fronta na zmrzlinu. Na nádvoří snack bar, kde je k dispozici celý den a večer výběr několika jídel.Je dobré si vzít své půllitrové kelímky na pití.Všude je, s vyjimkou barelů s vodou, obsluha, ale nečeká se dlouho.Po 22 hodině se u baru vydává voda v petkách, můžete si vzít kolik chcete.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál úžasný, umí částečně česky, stále se ptají jak se máte.Animátoři jedou celý den - strečink, cvičení v moři,volejbal, lukostřelba, večerní super program, každý den na jiné téma.Obsluha u barů i nápojů se snaží,sem tam jsme dali pár dinárů.V areálu pár obchůdků, dá se smlouvat.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž je asi největší slabinou.Když po bouřce plavaly v moři chaluhy,to je příroda ,ale petky, sáčky, papíry - to je o lidech.V písku mezi lehátky nedopalky.Po pláži chodí s velbloudy a koni na svezení, ale bobky po nich neuklízí, nanejvýš zahrabou do písku..Moře teplé, čistá voda, sportovní vyžití.Lehátek je dost, ale i hostů, takže jsme si před snídaní dávali osušky na lehátka.V bazénu jsme byli jen jednou, protože ho od rána okupují místní.

Okolí hotelu (2 / 5)

Byli jsme 2x taxíkem (5-6 dinárů) na nákupy v Hammamet Jasmine a v Hammametu.V prvním je jakž takž čisto,jen chudáci koně v drožkách hodně smrdí.Prodavači otravní, vše předražené, špatně se s nimi smlouvá.Ve starém Hammametu špína, žebráci,nakupovali jsme u Mediny na ulici i v kamenných obchodech, tam je mnohdy i levněji.U Samiry je u brány také malý obchůdek, zboží má pevnou cenu nebo se smlouvá.

Celkový dojem (4 / 5)

Na Tunisko jsem nezanevřela, ráda se tam vrátím.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.