Dovolená na Maltě

Recenze hotelu Hotel Santana **** - Malta

S výběrem hotelu jsme byli velmi spokojeni, je příjemný a má báječnou polohu.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj s toaletou a balkónek byly útulné. Televize na pokoji byla pro nás zbytečná. Za klíč k trezoru jsme si museli připlatit. Pro ještě lepší pohodu nám chyběla jen varná konev a lepší připojení k internetu. Ten se také připlácel, ale padal.

Strava a stravování (4 / 5)

V hotelu jsme měli snídani formou švédských stolů. Jídlo bylo chutné a čerstvé. Občas došlo čisté nádobí a džus, pak už tekla jen kyselá voda.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Někomu vyhovoval střešní bazén, lehátka, slunečníky zdarma a masáže. Byla tu velká nabídka různých zájezdů. Personál velmi milý.

Pláž a moře (5 / 5)

K moři jsme měli stejně blízko (asi 200m) jak na západ, tak na východ od hotelu, protože jsme bydleli v malém výběžku. Pláže byly většinou přírodní z pískovce, kde ovšem není stín, občas byly navezené pískové i s lehátky a slunečníky za poplatek. Pobřeží je mimo pláže většinou kamenité a není radno chodit tam bos. Do moře vedou velmi často schůdky. Moře je všude krásně průzračné a velmi slané. Je třeba dát si pozor na ježky. Nikde u moře nenajdete sprchy.

Okolí hotelu (5 / 5)

V okolí hotelu je spousta obchůdků, restaurací, pivnic a cukráren. A dalších ubytovacích zařízení. Nedaleko je autobusové nádraží, odkud se dostanete všude po ostrově, policie, lékárna, lékaři. Akvárium, Muzeum automobilů.

Celkový dojem (4 / 5)

Prima.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.