Tento hotel bychom nedoporučili

Recenze hotelu Hotel Sharjah Premiere *** - Spojené arabské emiráty

Pobyt byl velice zajímavý, ale trochu zmatený. Vyplatí se určitě jet do jiné oblasti, kde je více pohody nebo více zábavy jako Dubai.

Ubytování (3 / 5)

Až na to že hotel je přímo u mešity, kde se z megafonu ozve v 5,20 ráno svolávání, tak to bylo ok. Pokud pojedete do tohoto hotelu, tak si řekněte o okna na druhou stranu. Hotel se nachází u hlavní 4 proudové silnice, kde není přechod pro chodce a jezdí se zde dost rychle. Nedaleko se nachází elektrárna a průmyslový přístav, takže je tam i dosti kamionů.

Strava a stravování (2 / 5)

Měli jsme polopenzi: - snídaně celkem ucházející - k večeří jsou k dispozici 3 menu s 2ma volbami jídel, takže za 8 dní vyzkoušíte i to co nechcete. Lokální jídlo zde nehledejte. Kuchyně je zaměřená na primárně ruské pokrmy.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál je spíš na mobilu než k vašim službám. Nejsrandovnější bylo asi servírování jídla, kde člověk dostal předkrm, hlavní chod i dezert ve stejnou dobu. Nejlepší věcí byly autobusy zdarma na místní trhy a nákupní střediska, kde v okolí jsou i jiné věci na koukání či se to dá použít jako zlevnění cesty do Dubaje.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž je pěkná, čístá a cca 800 vzdálená u jiného hotelu, kam dostanete vstupní kartu a voucher na ručník.

Okolí hotelu (3 / 5)

Nedaleko je obchod s potravinami, kde většina lidí z hotelu řešila stravu a platili si na hotelu jen snídani. 4 proudovou silnici jsem již zmínil, tam je třeba být opravdu opatrný. Jinak prakticky kolem hotelu nic není.

Celkový dojem (3 / 5)

Hotel byl plný jen ruských turistů, pouštěli tam primárně ruskou hudbu, jedli jsme dost ruského jídla, ale jinak to bylo docela dobré. Po druhé bychom tam určitě nejeli, ale zážitek to byl.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.