Detail recenze: Hotel Silver

  Bulharsko, Zlaté písky

3/5

PavelK:
Hotel by mohl používat slogan "Od nás všude daleko".Personál milý, bazén skvělý, jídlo otřes.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Na tříhvězdičkový hotel ubytování v pohodě. Žádný luxus jsem nečekal a ani nedostal. Ale pokoj byl dostatečně vybavený a prostorný. Jen na balkóně chyběl stolek :)


Strava a stravování

Vzhledem ke koronaviru stravu vydávala obsluha. Zřejmě proto si vedení hotelu řeklo, na co vařit víc jídel, když si stejně sami hosté jídlo nenaberou a pro obsluhu to bude usnadnění.Takže většinou jedno jídlo, asi 3x za pobyt byla možnost dvou různých jídel k obědu. Snídaně prakticky denně stejně, večeře taky.


Vybavení, služby a personál

Vybavení nemohu moc hodnotit, protože kvůli koronaviru bylo všechno zavřené. Bazén byl hezký, bar u bazénu (kde se má čerpat all inclusive) byl zavřený. Malá recepce, dva výtahy(jeden mimo provoz), restaurace s terasou. Služby All Inclusive se daly čerpat pouze v restauraci. Místní whisky, vodka, mastika, brandy, nealko z postmixu, víno a pivo rozlévané z PET lahví.Bar s nápoji obsluhovala tatáž dívka, která vydávala i jídlo, takže během obědů a večeří to skřípalo. Personál se snažil, ale na celý hotel bylo dohromady cca 6 lidí. Dá se říci, že AI v tomto hotelu jsou vyhozené peníze.Potkával jsem hotelové hosty s All inclusive páskou, kteří si do hotelu nosili nakoupené nápoje z jediné prodejny poblíž(cca 10 min). Sám jsem to dělal také.


Pláž a moře

Pláž Kabakum cca 15 min z celkem prudkého kopce. Na pláži neplacené a placené zóny s lehátky - 5,- BGN za lehátko, cca 3 restaurace a čtyři plážové bary + několik krámků s tradičním plážovým sortimentem.


Okolí hotelu

Okolí hotelu vypadá jako celkem vybydlená oblast. Nejbližší prodejna-cca 10 min, nejbližší bankomat na Zlatých Pískách, kde je i nejbližší možnost zábavy a aquapark Aquapolis-cca 30 min. Zastávka autobusu linky 409 do Varny a na Zlaté Písky u hotelu Žurnalist-cca 10 min. směrem na pláž Kabakum.


Celkový dojem

Jsem si jist, že do tohoto hotelu už nikdy nepojedu, stejně jako do oblasti Čajka.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.