Hotel Tropical Attitude

Recenze hotelu Hotel Tropical Attitude *** - Mauricius - Východní pobřeží - Trou d'Eau Douce

Jedná se o menší hotýlek, který působí domácí atmosférou. Ubytování je zde možné v asi v 15 vilkách vždy po 4 apartmánech.

Ubytování (5 / 5)

Pokoj se dělí na několik částí, první část je relaxační, naleznete zde malé sofa, televizi, minibar a stoleček. Pokud si chcete jen tak ráno sednou nad hrnkem kávy či čaje, ale přitom zůstat v pokoji, mohu jen doporučit.

Strava a stravování (4 / 5)

Hotel má pouze jednu restauraci, která je ale rozlehlá a nabízí jak bufetové stravování tak stravování formou a la carte. Rozhodně si zde vybere každý.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Po celý den po areálu potkáte zaměstnance a bezpečností službu, takže pokud by se naskytl nějaký problém, ať už přímo v pokoji tak venku, nemusíte se ničeho bát, zaměstnanci celý den dbají o vaše blaho a dají si pozor, aby jste nebyly kvůli něčemu nespokojeni.

Pláž a moře (4 / 5)

Přístup do moře je zde jen na několika místech, před každou vilkou je několik lehátek se slunečníkem, volně dostupné. Další lehátka lze nalézt přímo u bazénu.

Okolí hotelu (5 / 5)

Některé obchody potkáte přímo v hotelu, jiné v městečku, které je přibližně 10 - 15 minut chůze od hotelu.

Celkový dojem (4 / 5)

Hotel působil příjemným dojmem, potkali jsme zde hodně evropanů a několik zaměstnanců hotelu umělo i několik slovíček česky, což bylo opravdu příjemné.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.