Vianello 2014

Recenze hotelu Hotel Vianello *** - Itálie - Benátsko - Lido di Jesolo

Oblast bych určitě doporučil rodinám s malými dětmi. Hotel je spíše jednodušší až studentský, ale určitě krásně čistý.

Ubytování (3 / 5)

Jednoduchý pokoj až se 2 vyklápěcími přistýlkami. Vybavení je spíše studentské. Překvapí vás dveře do pokoje, které jsou "plastové". Malý balkónek, který se dá zatáhnout venkovní žaluzií. Koupelna s umyvadlem, sprchou a bidetem. Vše v 1 místnosti. Když se sprchujete, je mokrá celá podlaha. Ale v Itálii je to celkem normální. Každý den čisté ručníky a úklid. Pokoj i hotel jsou hezky uklizeny. Nejsme nároční, takže jsme byli spokojeni.

Strava a stravování (2 / 5)

Asi nejslabší část hotelu. Po příjezdu dostanete stůl s číslem Vašeho pokoje. Každý večer si pak vyberete jídla na druhý den (italsky, anglicky, německy). Jídlo se skládá ze salátu a pečiva(vždy na stole vč. olivového oleje a vinného octa), prvního chodu (výběr z těstovin nebo polévky) a druhého chodu (maso, ryba, Prosciuto s melounem!!!=VÝBORNÉ). Příloha k druhému jídlu prakticky stále stejná-opečené brambory+hrášek nebo fazole. Těstoviny byly vždy dobré, druhý chod už nebyl taková sláva. Spíše jako ve školní jídelně. K jídlu si můžete dát vodu (perlivou nebo neperlivou), víno nebo džus. vše v ceně. Ke snídani pak kafe z automatu, čokoláda, černý čaj. Výběr pouze ze 2 salámů a 1 sýra. Několik marmelád, nugeta, med. Pro zdravou výživu pouze 1 Cornflakes a jogurt nebo mléko. Na stole máte vždy nějaké sladké koláčky. Co se týče večeří, tak v obsluze nemají moc systém a nosí vše jak je napadne. Problém je, že neupřednostňují rodiny s dětmi. Řešili jsme to tak, že jsme dcerce vzali omalovánky a fixy a bylo vyřešeno.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Služby byly OK. Obsluha příjemná a milá. Jen večeře trvaly dlouho. Super je i parkování u hotelu pod střechou. V areálu je i hezké dětské hřiště. Bazén je čistý a netradičně do něj můžete skákat ze všech stran i z můstku. Vedle je pak bazének pro malé děti.

Pláž a moře (5 / 5)

Naprostá spokojenost. Byli jsme v červnu a moře bylo čisťounké a teplé. Hotel má několik řad svých slunečníků(+lehátko a křeslo) ZDARMA. Nemusíte se tak nervovat a opravdu si vychutnáte moře. Pláž skvělá, každý den uklizená traktorem (i mezi slunečníky, které jsou postaveny snad podle pravítka). Na plážích záchody, sprchy i převlékárny. Pro děti spousta prolézaček a klouzaček zdarma. Moře je úplně úžasné pro malé děti, protože se pomalu svažuje a ony se do něj nebojí. Na pláži se dá najít spousta mušliček. Písek je velmi jemný a dá se z něj postavit spousta věcí.

Okolí hotelu (5 / 5)

Itálie je velmi přátelská a příjemná. Nikde Vás nebude nikdo tahat do obchodů za ruce jako třeba v Tunisu. Po cestě k pláži je supermarket, což je příjemné. První ulice od pláže je od 20 do 6 hod uzavřená a je z ní pěší zóna. Velmi příjemné procházky jsou i po chodníčku podél pláže.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově jsem byl moc spokojený. Hotel a strava byly obyčejnější, ale vzhledem k tomu, že až 2 děti do 7-mi let máte ZDARMA i s polopenzí, tak v tom nevidím problém. Měli jsme polopenzi, takže k obědu jsme chodili na pravou italskou pizzu apod. Pizzerií je v okolí spousta.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.