Příjemná dovolená!

Recenze hotelu Hotelový komplex Bellevue Club * - Černá Hora - Ulcinj - Ulcinj

Po zakoupení zájezdu jsem si přečetla recenze a čekala jen to nejhorší. Po 24h jízdě z jsem ale byla mile překvapená!

Ubytování (4 / 5)

Po přečtení recenzí jsem opravdu čekala špínu, bordel a vůbec to nejhorší.. Vůbec tomu tak nebylo ! Pokoj pro 2 osoby - velikostně tak na přespání, ale nic jiného než postel pro spánek a odpočinek jsme nepotřebovali. V TV jeden český program ČT24. Pokoj i koupelna čistá, klimatizace fungovala. Jediné, co nefungovalo byl jeden malý šuplík v nočním stolku, ale to vůbec nebyl problém. Povlečení bylo čisté. K dispozici byl i výtah.

Strava a stravování (4 / 5)

Ke každému obědu a večeři byla zelenina - většinou okurky, rajče, zelí. Jídla byla sice těžší (guláš s těstovinami, játra s rýží, smažená ryba s bramborem, špagety, kuře s rýží, zapečené těstoviny, atd.), ale za to dobrá. Vždy bylo na výběr ze 2 nebo 3 jídel. Dezert buď pudink, kompot nebo ovoce (jablko, banán, hroznové víno, broskev..).

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál v jídelně a baru Cer výborný. Stejně tak jako na pláži a vůbec v celém městě, kde jsme byli. Milí, výřeční.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž kousek od hotelu, písečná s pozvolným vstupem do moře - opravdu vhodná pro děti, minimálně 30 m od břehu je hloubka po kolena. Moře čisté, plážová lehátka pohodlná, 4€/den. Na pláži sice vajgly, pecky, kukuřice atd. od turistů zahrabané v písku, ale chodí po pláži chlápek se síťkou, co se snaží vše sebrat.

Okolí hotelu (4 / 5)

Za komplexem byl celkem nepořádek. Po pár metrech promenáda se stánky, restauracemi, kolotoče.

Celkový dojem (5 / 5)

Opravdu jsem čekala strašnou dovolenou.. Opak byl pravdou a užila jsem si to! Ubytování dostačující pro opravdu nenáročné klienty, kteří nehodlají na pokoji trávit den a stačí jim na přespání. Jídlo - typicky české jídla, ale za to chutné. Pláž super, až na písek, který když opravdu hodně foukal vítr se nedal snést a byl opravdu všude. Všude jsou na Vás lidé milí, vstřícní. Poměr cena/kvalita - opravdu fajn! Co se mi nelíbilo: Stalo se, že 2x vypadl proud, jednou skoro na půl dne, tak nám vytekla lednice. V jedné části restaurace na obědy a večeře opravdu šílené vedro. Písek v očích, plavkách, tašce, všude :-) V 10h po vyklizení pokoje se odjíždělo bohužel pozdě, až ve 20h zpět do ČR - takže kufry atd vše volně přístupné naproti recepce. Cestou zpět 6 hodinová zácpa na hranicích. Doporučuji opravdu jen nerejpalům, kteří nečekají za 8 tisícovou dovolenou za osobu přepych :-)

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.