Hodnocení pobytu

Recenze hotelu Houda Golf & Beach Club *** - Tunisko - Monastir - Skanes Monastir

Na tři hvězdy hotelu Houda uspokojivé

Ubytování (4 / 5)

Skromné ale čisté a uklizečka byla každý den. Ručníky a osušky položené na zem vždy vyměnila a někdy udělala z ručníku a osušky obrazec s ibiškem. Voda tekla teplá a klimatizace na pokoji super!

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně byly chudé (1 druh sýra a salámu po celou dobu) ale oběd i večeře v pořádku a vždy se dalo vybrat co má kdo rád! Obrovské mínus jsou Rusáci! Arogantní, předbíhají, nenažraní a pak nechávají na stole plné talíře a bordel.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Zde úplná spokojenost! Animátoři stále mezi lidmi, pobízejí k aktivitám. Pitího dost a máte možnost si brát vychlazenou vodu v petkách po celý den. Jen skladba hudby by mohla být kvalitnější ne jen duc duc až bolí uši. Večerní animace taky dost ubohá! Ale proti Egyptu nejsou nabízejíci prodejci dotěrní a odejdou když nemáte zájem.

Pláž a moře (2 / 5)

Na množství lidí pláž malá a to znamená, že nebylo možno uspokojit zájemce o lehátka a moře bylo hodně špinavé a to ne jen chaluhama, ale něčím černým a hlavně plavajícímy plasty. Nikdo s Tunisanů je nezbíral. Bazén taky stále plný a s velkým množstvím dětí skákajících ze všech stran a skoro i na hlavu. U tobogánů velká fronta lidí všude. Když jste si nezajistili před 6 hod lehátko (u moře i bazénu), nebyla šance si lehnout a obzvlášť pod místní slunečníky. V tom vedru je to velmi nutné!

Okolí hotelu (1 / 5)

V areálu hotelu pěkné, tráva, ibišky a palmy. Ale když jsme vyšli přes sekuritu na ulici si něco koupit, děs a hrůza. Nevzhledné, smrad, bordel jak v jiném světě!

Celkový dojem (3 / 5)

Pobyt bych hodnotil jako průměrný. Hodnocení konkrétně jsem uvedl výše. Něco dobré a něco špatné. Pár hvězdiček berou Rusáci, protože jich tam je 90% a hrůza většinou. Jak ženy tak děti!

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.