Recenze Iberotel Miramar al Aquah Beach Resort *****

Recenze hotelu Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort ***** - Spojené arabské emiráty - Fujairah - Al Aqah

Vše bylo v naprostém pořádku. Krásně čistá pláž, denně uklizený pokoj, hezký výhled na hory i oceán, jídlo vynikající, velký výběr a personál naprosto skvělý.

Ubytování (5 / 5)

Protože jsme zde trávili naše líbánky, dostali jsme lepší pokoj a při příjezdu byl krásně vyzdobený. Vše přehledné, pohodlá postel, klimatizace, tv na pokoji, denně láhev vody na osobu. Pokoj čistý, uklizený. Velká vana spojena se sprchou.

Strava a stravování (5 / 5)

Měli jsme pouze snídaně, ale ty byly velice dobré. Velký výběr sladkého i slaného. Byl tu i koutel např indické kuchyně apod. Na přání udělají čerstvou vaječnou omeletu s přísadami, které si zvolíte, nebo čerstvé vafle či lívanečky. Překvapilo mě několik druhů vod s různým ovocem či zeleninou (např voda s melounem a mátou, ananasem a citronem, mrkev s řepou apod)

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Animační program super, každý den malá změna. Bazén čistý, veliký, lehátka u bazénu i na pláži pohodlná. Personál byl naprosto skvělý, kamarádský, stále usměvavý a kdykoliv připravený pomoci.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž byla čistá, občas byla vyvěšena červená vlajka z důvodu velkých vln, ale nevadilo nám to a počkali jsme, až vlny maličko ustaly. Moře bylo krásně čisté a teplota příjemná, bylo zde vidět na dno, v žádném případě nebylo zakalené nebo zelené, prostě paráda.

Okolí hotelu (4 / 5)

I mimo hotel byla pláž čistá, v blízkosti je malý supermarket, jinak obchůdky v dojezdu taxikem.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkově jsme z hotelu nadšeni a rádi se sem vrátíme

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Mládež
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.