Hotel Karafuu Resort

Recenze hotelu Karafuu Beach Resort ***** - Tanzanie - Zanzibar - Pingwe

V hotelu jsem byla ubytována na jednu noc v rámci programu pracovní cesty na Zanzibaru. Hotelový resort je velmi luxusně zařízen a doteď mě mrzí, že jsme v hotelu strávili málo času.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování velmi příjemné. Při příjezdu do hotelu uvidíte krásně zařízenou recepci se vstupní halou a místními obchůdky. Dále je v hotelu fitness a Wi-Fi připojení za poplatek. Trezor na pokojích zdarma. Hotel nabízí pokoje Standard a junior suite. V junior suite jsem bydlela. Jedná se o bungalow s ložnící, terasou, velkou koupelnou a obývacím pokojem. Některé junior suite nabízí i výhled na moře. Terasa s nábytkem je vhodná pro večerní posezení či relax během dne. Hotel má také bazén.

Strava a stravování (5 / 5)

Hotel nabízí program stravování polopenze, soft all inclusive a all inclusive. V hotelu jsem měla možnost se stravovat na jednu večeři a jednu snídani. Byl opravdu neskutečně velký výběr pokrmů. Na večeři hodně zeleninových salátů, těstoviny, maso a mořské plody. Na snídani naopak ovoce, ovocné saláty, müsli, jogurty ale i vajíčka, maso, sýry a salámy a neskutečný výběr pečiva. Dle mého si, zde najde opravdu každý něco chutného.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál v hotelu je velmi milý a příjemný. Jsou opravdu ochotní za každé situace. Nastal nám problém při placení účtu za večerní nápoje a vše se vyřešilo v pořádku. Hotel je opravdu velmi moderně a luxusně vybaven.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž je velmi dlouhá a pěkná. Moře čisté, na některých místech řasy. Nachází se přímo u hotelu, i z našeho pokoje jsme viděli na pláž. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma a k dispozici jsou opět v omezeném množství.

Okolí hotelu (4 / 5)

V okolí hotelu jsem neměla možnost se pohybovat. Je, zde ale opravdu nádherná písčitá pláž. Bohužel jsme do hotelu dorazili v pozdních večerních hodinách a v brzkých ranních hodinách byl odjezd.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel bych určitě doporučila všem věkovým kategoriím, jelikož si v tomto resortu přijde na své každý. Je opravdu velmi moderně a luxusně zařízený. Opravdu v tu chvíli má člověk pocit, že se nachází v té pravé exotice. Bungalovy jsou velmi krásné. Hotel je velmi prostorný. Určitě bych neváhala.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.