Ada Bojana

Recenze hotelu Komplex Ada Bojana ** - Černá Hora - Ulcinj - Ulcinj

Úžasné místo pro krásnou a klidnou natur dovolenou. Místo kde nejsou přeplněné pláže. Určitě jsme věděli kam jedeme a i byli připrvení na horši ubytovaní, tak nám to nijak nevadilo, nejeli jsme do žádného 5***** hotelu, ale za dovolenou bez plavek!!

Ubytování (4 / 5)

Ubytováni, které jsme tam čekali, takže nijak nám to nevadilo.Přečetli jsme si jaké to tam je nežli jsme tam jeli.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava v celku dobrá , nijak nám nevadila skladba, jen mohlo být více ryb, což bylo jen1, ale hlady jsme netrpěli. Člověk může sníst kolik chce.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Jedině co bychom mohli vytknou pokryti wifi, což zdarma jedině na recepci. Kažý den jsme měli vyměněni ručníky i úklid koupelny.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře čisté plaže úžasné.Jedině na divoké plaži, která jen za nuda plaži, ta se neudržuje a nikdo ji neuklízi, ale kdo nechce tam jít se koupat a slunit nemusí!!Co nás však mrzí , že tento komplex je naturistický a asi z ekonomickych důvodů je část pláže vyhrazená texilákům což si myslíme je veliká škoda, s tím, že většina pláži všude,jak v Černé Hoře, nebo Chorvatsku je pro texiláky, tak proč je cpát ještě do naturistického komplexu !!

Okolí hotelu (3 / 5)

Veliké plus je, že kdo chce do komplexu jít musí zaplatit vstupné, jak není ubytováný, což má za efekt , to ,že tam není přelidněno.

Celkový dojem (5 / 5)

Moc dobrý dojem z toho máme a letos se tam chystáme zas. Jen se divíme těm pisálkum kteří, tu píši, že byli šokováni, že po resortu se lidé pohybuji nazí. Samozřejmě, když je to naturistický komplex, když někám jedu, tak si to určitě přečtu kde jedu, nebo, že by někteři neuměli číst !!!Je to jeden nejstarších naturistických komplexu a kdo to chce vědět, tak to ví a né, že někam jede ani neví vlastně kde. Asi to svědčí o jejích inteligenci!!A co se týče služeb Ko*****, no super. Doslova se o nás starali jako o malé děti, tím nechci říst, že by to nějak vadilo , právě naopak, ale jejich starost o nás byla nad očekavaní. A hlavně delegátky na místě samotném Elišky , tak dobrého delegáta jsme v životě ještě neměli. Je to užasná paní.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.