La Creole Beach Hotel & SPA****

Recenze hotelu La Creole Beach Hotel & Spa **** - Francie - Guadeloupe - Gosier

Hotel se nachází nedaleko pláže a od letiště je vzdálen pouhých 10 km.

Ubytování (5 / 5)

Prostorné pokoje s manželskou postelí a moderní koupelnou se základním vybavením. Každý den byly pokoje uklizené a bylo doplněné čerstvé ovoce a zelenina. Pokoje nabízí výhled na moře nebo do zahrady.

Strava a stravování (5 / 5)

K snídani denně čerstvé ovoce, slané a sladké pečivo, sýry, salámy, marmelády, džus, káva, čaj. K večeři ryby na různé způsoby, mořské plody, rizota, kuřecí maso, zeleninové saláty, saláty z mořských plodů, zmrzlina. Vše, na co si člověk dokáže jen vzpomenout.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Součástí hotelu je venkovní bazén, který je vhodný také pro děti a nachází se hned vedle restaurace, která je vzdušná a nabízí výhled na pláž. Personál je moc milý, v restauraci odnáší špinavé talíře a stále se ptají, zda je vše v pořádku.

Pláž a moře (5 / 5)

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Pláž se nachází v malé zátočině, kde hladina moře je velmi klidná a je zde pozvolný vstup do moře, ideální pro děti. Na pláži nespočet lehátek a slunečníků.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel je obklopený tropickou zahradou s palmami, v jehož blízkosti se nachází krásná písčitá pláž.

Celkový dojem (5 / 5)

Tento hotel bych doporučila pro všechny věkově kategorie, pro milovníky klidu, pro rodiny s dětmi a pro zamilované a manželské páry.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.